Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Malouda: City mund ta fitojë titullin  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Malouda: City mund ta fitojë titullin  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malouda: City mund ta fitojë titullin

Shko poshtë

Malouda: City mund ta fitojë titullin  Empty Malouda: City mund ta fitojë titullin

Mesazh nga Binni Tue 21 Sep 2010 - 7:15

Malouda: City mund ta fitojë titullin  F.0921142513124_m

Anësori i Chelseat, Florent Malouda, e sheh Manchester Cityn si një rival serioz për titull.

Blutë do të përballen me Cityn këtë vikend në sfidën e parë serioze të sezonit të ri.

“A mund City ta fitojë titullin? Sigurisht. Do të jetë një ndeshje taktike. Duke njohur menaxherin e tyre, sigurisht se ata i kanë parë ndeshjet tona dhe kanë parë se ne mund të udhëtojmë dhe të nxjerrim pikë”.

“Unë pres që kjo të jetë një ndeshje e vështirë. Ata e kanë përforcuar ekipin nga viti i kaluar, kur na mposhtën neve dy herë. Sfida e vërtetë është të fitojmë atje dhe të nxjerrim pikë. Lojtarët e tyre do ta shohin këtë si shans të tregojnë se janë të gatshëm të luftojnë për titull”, ka thënë Malouda.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi