Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
De Rossi: Roma mund ta fitojë Skudeton People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
De Rossi: Roma mund ta fitojë Skudeton People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

De Rossi: Roma mund ta fitojë Skudeton

Shko poshtë

De Rossi: Roma mund ta fitojë Skudeton Empty De Rossi: Roma mund ta fitojë Skudeton

Mesazh nga Alberti Tue 19 Jan 2010 - 2:30

De Rossi: Roma mund ta fitojë Skudeton


De Rossi: Roma mund ta fitojë Skudeton F.0119093057772_m
Mesfushori i Romës, Daniele de Rossi, thotë se ekipi nga kryeqyteti italian është sërish në garë për titullin e kampionit të Italisë pas një sërë rezultatesh të shkëlqyeshme.
Roma tash ndodhet në pozitën e tretë të tabelës pasi mposhti Genoan me rezultat 3-0 në takimin e të dielës të zhvilluar në Olimpico dhe gialorosët janë të pamposhtur në 11 ndeshje në Serie A.
“Ne kemi tejkaluar shumë ekipe në tabelë dhe kjo është shumë e rëndësishme. Ne luajmë për të fituar të gjitha ndeshjet e mbetura. Nëse arrijmë këtë atëherë Roma mund ta fitojë skudeton në fund. Kjo do të ishte ca utopike”.
“Ne ende jemi shumë larg nga Interi, por po ashtu jemi të vendosur të qëndrojmë në formën më të mirë deri në fund të sezonit. Po kalojmë nëpër një formë të shkëlqyeshme. Ne i ndajmë meritat tash, ashtu siç i kemi ndarë kritikat në të kaluarën për fillimin e dobët të sezonit”, ka thënë Rossi./Telegrafi/

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi