Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Roku lanson Media Player Streaming HD të ri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Roku lanson Media Player Streaming HD të ri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roku lanson Media Player Streaming HD të ri

Shko poshtë

Roku lanson Media Player Streaming HD të ri Empty Roku lanson Media Player Streaming HD të ri

Mesazh nga Alberti Sat 25 Sep 2010 - 0:22

Roku lanson Media Player Streaming HD të ri Thumbnail.php?file=na_509834601

Roku ka filluar lansimin e ri Media Player Streaming HD i cili është modeli i radhës me çmimin më të lirë deri më tani për vetëm 60$.
Së pari, Roku kishe lansuar HD e cila mbështeste videot HD në 720p, pastaj pajisja e radhës ishte Roku XD i cili ofronte mbështetje pajisjeve Full HD në 1080p dhe përmbanin rrjet të integruar.
Së fundi Roku nxorri në shitje nje XDS e cila gjithashtu ofronte mbështetje për videot HD Full në 1080p, model ky i cili përmbante një shirit dyfish me rrjet të teknologjisë.

“Klientët tani mund të blejnë një HD të aftë me një Rok-Player me rrjet për 40% më pak se sa çmimi i origjinalit të HD Player me rrjet që kushton 100$” , tha CEO i Rokut Anthony Wood, “ Ose, të themi në këtë mënyrë: për të krahasuar çmimet me dy disqe të rrezeve blu, një Rok Player ju sjell juve në dispozicion një akses të menjëhershëm në rrjet, me zgjedhje të pafund dhe argëtim.

Të gjithë lojtarët e rinj do të ofrojnë mbështetje për Netflix, dhe kërkesë për videot Amazon, MLB.TV, muzikë nga Pandora dhe gjithashtu do të ofrojë mbështetje për Facebook dhe Flickr.
Modeli bazë i Rokut HD do të dalë në treg me pakicë dhe do të kushtojë vetëm 60$, kurse edhe Rok HD do të shitet me pakicë por çmimi është 80$, kurse Rok XDS do të kushtojë 100$.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi