Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
SHKENCAT EGZAKTE - NATYRORE People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
SHKENCAT EGZAKTE - NATYRORE People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Tue 31 Jan 2023 - 22:41

SHKENCAT EGZAKTE - NATYRORE


 • SHKENCAT EGZAKTE - NATYRORE

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Shkenca dhe Teknologjia


  Shkenca dhe TeknologjiaNë këtë kategori mund të gjeni shumë tema dhe informacione interesante rreth Teknologjisë së fundit, dhe mund të postoni edhe tema që ju dëshironi.
  302 Temat
  415 Mesazhet
  Tue 30 Jul 2013 - 0:45
  An0nim Telefoni që i reziston ujit
 • Biologji & Kimi


  Biologji & KimiNë këtë kategori do të gjeni shumë tema lidhur me Biologjin dhe Kimin, dhe gjithashtu mund të postoni edhe ju tema të ndryshme për Biologji dhe Kimi.
  41 Temat
  93 Mesazhet
  Thu 17 Jan 2013 - 10:40
  Alberti Sistemi periodik i elementeve
 • Gjeografia & Gjeologji


  Gjeografia & GjeologjiKëtu mund të lexoni, po ashtu edhe të postoni materiale që kanë të bëjn me Gjeografia & Gjeologji në përgjithësi.
  73 Temat
  270 Mesazhet
  Sat 29 Jun 2013 - 1:47
  An0nim Bregdeti shqiptar, destinacioni i kosovarëve
 • Fizikë & Astronomi


  Në këtë kategori do të gjeni shumë tema lidhur me Fizikë & Astronomi, dhe gjithashtu mund të postoni edhe ju tema të ndryshme për Fizikë & Astronomi.
  120 Temat
  245 Mesazhet
  Fri 30 May 2014 - 7:26
  Anakonda Zbulohet planeti i ndriçuar nga dy diej
 • Matematikë


  Në kategori mund të gjeni shumë tema interesante lidhur me Matematiken. Matematika, detyra, dhe zgjedhje, ekuacione dhe shum qka qe ka te bej me Matematikën.
  22 Temat
  72 Mesazhet
  Fri 30 May 2014 - 7:47
  Anakonda  Thënie nga Matematika
 • Fenomene Paranormale


  Fenomene ParanormaleKëtu do të mundemi të diskutojmë rreth Fenomeneve Pranormale, Mistereve, Konspiracive dhe shumë fakteve apo problemeve të tjera në fjalë që ende shkenca nuk ka arritur t'ju gjejë një zgjidhje apo t'ju japë ndonjë shpjegim të plotë...
  83 Temat
  183 Mesazhet
  Thu 10 Dec 2015 - 23:56
  Anakonda A është ky qyteti mbi Mars, që po mbahet sekret nga NASA?
 • Psikologjia


  PsikologjiaNjë mendim i vlerësuar në vetvete shpesh gjen konfrontime në idetë dhe mendimet e personave që keni pranë dhe ju rrethojn. Mbase një mendim që gjen përgjigje tek të gjithë do të ishte më pozitiv dhe relaksues. Le të shtrojmë ketu idetë dhe mendimet tona dhe njekohësisht t'i trajtojm me ato të të tjerëve.
  214 Temat
  718 Mesazhet
  Fri 30 May 2014 - 6:59
  Anakonda Të kuptojmë 10 sjelljet më shkatërruese të njeriut
 • Filozofia


  FilozofiaFilozofia për jetë. Mendoj dhe gjykoj që sipas karakterit tim intelektual, ideja e të jetuarit që as vete se di përse jetoj, është gjithmonë shqetësimi i një dëshire te paanshme të horizonteve te gjera të mendimit.
  127 Temat
  1061 Mesazhet
  Fri 24 Oct 2014 - 20:32
  Anakonda  Biografia e filozofeve te shquar!
 • Arkeologji & Antropologji


  Arkeologji & AntropologjiArkeologet ne kerkim te thesareve dhe permbajtja e lashtesis Shqiptare. Në këtë kategori do të gjeni shumë tema lidhur me Arkeologji & Antropologji, dhe gjithashtu mund të postoni edhe ju tema të ndryshme për Arkeologji & Antropologji.
  28 Temat
  56 Mesazhet
  Fri 19 Oct 2012 - 18:00
  Anakonda Zbulohet varri i mbretëreshës së Mayave
 • Astrologji


  AstrologjiKetu do te gjeni cdo informacion qe ka te bej me kete dege kaq te mistershme e te bukur te Astrologjise, Horoskop etj.
  64 Temat
  213 Mesazhet
  Thu 17 Jan 2019 - 7:25
  Shkembi Horoskopi i dashurisë: Cila shenjë, shkon me kë? Kujt duhet t’i druheni
 • Mitologji


  MitologjiMitet qe linden ne etapen e hershme te historise njerezore si tregime per perendite, heronjte legjendare, per ngjarjet me te rendesishme te kohes etj. (Mitologjia eshte shkenca qe studion mitet, prejardhjen e tyre dhe vecorite e pasqyrimit te realitetit ne to.) Gjithcka mbi mitologjine,Shqiptare dhe a'te Huaj
  25 Temat
  53 Mesazhet
  Wed 26 Sep 2012 - 5:11
  Anakonda Legjendat më të famshme mesjetare
 • Parapsikologji


  ParapsikologjiParapsikologjia është degë e psikologjisë, e cila merret me studimin e dukurive, të cilat janë jashtë forcës së të kuptuarit të shqisave njerëzore, e shpesh i kalojnë edhe ligjet ekzistuese të shkencës bashkëkohore e që në popull merren edhe si çudira. Shumica e parapsikologëve, parapsikologjinë e ndajnë në disa grupe, si : Hipnozë, telepati, telekinezë, bioenergji, spiritizëm, radiestezi etj.
  37 Temat
  80 Mesazhet
  Fri 8 Jan 2016 - 23:25
  Anakonda POSTHIPNOZA
 • Enigm, Mistere & Jashtetokesore


  Enigm, Mistere & JashtetokesoreGjithcka rreth botes se Enigmatikes, Mistere ,Profeci's dhe Jashtoksorve i gjeni ne kete Kategori.
  67 Temat
  169 Mesazhet
  Mon 6 Jul 2015 - 2:09
  Durrsaku Masoneria
 • Recently shared images


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur