Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

+39
il conte
Xhan
Neta E
Samuela
mister.albania
EMI
era85
Aяtємιѕα
Anakonda
Durrsaku
Leo_uk
Golden
enis
dajti modh
Arabela
leta
Selda
Prada
enigma
Daku
LaDescarada
Yll Qielli
Maksi
pexha
Albert
AlBora
Amazone
Aristogata
Doktori
Tonii
Darius
bobi 10
Emona
aLbinna.
Alberti
kasperi
Hera
WebMaster
Poeti Dhimbjes
43 posters

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 5 Oct 2010 - 13:31

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga WebMaster Tue 12 Oct 2010 - 21:43

do te hyja ne mendjen e te gjithve edhe te shikoja mendimet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Hera Wed 13 Oct 2010 - 3:38

do te shkoja diku
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga kasperi Wed 13 Oct 2010 - 10:11

do ta xigeloja njeren [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Oct 2010 - 10:12

do te shikoj njonen ne dhomen e fjetes
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga kasperi Wed 13 Oct 2010 - 10:14

kur te ben njera tush do tja zgjatja peshkirin dhe do ta frikesoja [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga WebMaster Wed 13 Oct 2010 - 10:18

Te hyja ne mendjen e nje personi per te pare qe me te vertet mendon ashtu sikur shprehet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Alberti Wed 13 Oct 2010 - 11:12

1.) Do isha shku te Klea, e kisha mbyt thike. [smile_1]
2.) Te albinna ja kisha pre veshin. [smile_1]
3.) Aristogaten e kisha puth. :5454787:

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga aLbinna. Wed 13 Oct 2010 - 23:29

BeLti shkruajti:1.) Do isha shku te Klea, e kisha mbyt thike. [smile_1]
2.) Te albinna ja kisha pre veshin. [smile_1]
3.) Aristogaten e kisha puth. :5454787:
Qyyy Xhelozziiii :A

Qa mee bo unee pa weshh mandejj Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! 426788 Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! 426788 Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! 426788 [smile_1] [smile_1]mm ,ishaa shkuu dej Te beltii , mi thon diqkaa... :roll:
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Oct 2010 - 23:31

do e kisha shiku njonen si flan
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Oct 2010 - 23:42

:oops: :oops: do kisha verejtur dike nga vrime e celesit :o :o :P
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Oct 2010 - 23:45

do kisha shiku ket siper si i ban punt e shpis
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Oct 2010 - 23:55

[smile_1] [smile_1] [smile_1] prankster67 prankster67


do kisha vjedhur nje banke vetem per adrenaline prankster67 prankster67 :P :P
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Vizitor Thu 14 Oct 2010 - 0:11

do e kisha shiku kur te pregarditet per ne gjum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Vizitor Thu 14 Oct 2010 - 0:22

:shumvap: :shumvap:

do isha strukur ne krahet e dikujt :pucfolt: :pucfolt:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Vizitor Thu 14 Oct 2010 - 0:24

do ekisha lmua ter trupn ashtu i pa dukshum haha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Emona Thu 14 Oct 2010 - 5:31

..Do Kisha shiku nese eshte e vertet ajo Qe Me thone...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga kasperi Fri 15 Oct 2010 - 1:59

do tja pija supen njeres ne pjate [smile_1] [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Emona Wed 8 Dec 2010 - 23:21

Hmm.Doo Isha shkuu te Kaspaaaaa Me pa Qka ben [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Vizitor Wed 8 Dec 2010 - 23:27

do e kisha ndjekur hap pas hapiCfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Fallsmiley1 Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Fallsmiley1
[smile_1] [smile_1] [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga kasperi Thu 9 Dec 2010 - 3:30

do e zigeloja sorkadhen,do te paket se qeshuri [smile_1] [smile_1] [smile_1] celebrate005
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Dec 2010 - 3:35

sot jazm lodhur duke qeshur ,,,sdua me geeegge geeegge mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga bobi 10 Thu 9 Dec 2010 - 7:22

do shihja vajzat teksa visheshin e zhvisheshin neper konvikte [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Dec 2010 - 7:23

mhmmmm1 mhmmmm1 Gigigii Gigigii
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga bobi 10 Thu 9 Dec 2010 - 7:24

do i peshperisja ne vesh kesaj me fjale stil psheretimes
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Dec 2010 - 7:26

do e hapja veshin te degjoj se cka qejf ky te me tregoj hooohoo geeegge
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga WebMaster Thu 9 Dec 2010 - 7:29

Te shikoja ne mendjen e njerit
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga bobi 10 Thu 9 Dec 2010 - 10:06

Sorkadhja shkruajti:do e hapja veshin te degjoj se cka qejf ky te me tregoj [You must be registered and logged in to see this image.]
do zbuloja dosjen te cia ne lidhje me vendin tim [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Darius Thu 9 Dec 2010 - 10:08

bobi 10 shkruajti:
Sorkadhja shkruajti:do e hapja veshin te degjoj se cka qejf ky te me tregoj [You must be registered and logged in to see this image.]
do zbuloja dosjen te cia ne lidhje me vendin tim [You must be registered and logged in to see this image.]
hooohoo hooohoo hooohoo hooohoo hooohoo hooohoo kujdes se jam dhe un ne ate dosje [smile_1] [smile_1]
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Tonii Thu 9 Dec 2010 - 10:12

do te merrja kursimet e bosve neper banka dhe do tia shperndanja popullit
erdhi plaku i vitit te ri :fallxhoreee: :money: :money: :money:
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga WebMaster Sat 25 Dec 2010 - 9:57

Te lexoj mendimet e njerezve me te vertet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Vizitor Sat 25 Dec 2010 - 10:07

do hyja ne endrren e saj................
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Doktori Sat 25 Dec 2010 - 10:41

do rrija qdo qast pran asajj
Doktori
Doktori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1829
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/12/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : doktor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Aristogata Sat 25 Dec 2010 - 10:52

do ti gjuaja doktorit dhe sdo ta kuptonte nga po i vjen [smile_1]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Doktori Sat 25 Dec 2010 - 10:53

ahahaaaa te ijsha i padukshem se e dija un qfar do bejaa
Doktori
Doktori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1829
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/12/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : doktor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Amazone Sat 25 Dec 2010 - 10:53

do doja te isha prane tij ta prekja pa e kuptuar ai qe te pranoja qe endrra ime eshte realitet
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga AlBora Sat 25 Dec 2010 - 10:55

asgje do te isha kjo qe jam
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Amazone Sat 25 Dec 2010 - 13:57

do mundohesha te lehtesoja dhimbjen e dikuj.......se i qan zemra
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga WebMaster Wed 29 Dec 2010 - 10:01

Te hyja ne mendjen e dikujt edhe te besoj ato gjera qe thote per mua
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Amazone Wed 29 Dec 2010 - 10:03

uuuuuuu shume gjera .......e para shkoja diku te puthja dike pa e kuptuar
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?! Empty Re: Cfare do te benit, sikur te ishit te Padukshem?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi