Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare Do Ti Benit... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare Do Ti Benit... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare Do Ti Benit...

+2
Xhan
Akulli
6 posters

Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Akulli Sat 29 Dec 2012 - 6:33

Personit/es Me Lart :P
Akulli
Akulli
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Basketbollist

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Xhan Sat 29 Dec 2012 - 8:14

personit me lart do ti shkruj ndoj here MP se e ka rreguluar :P hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Akulli Sat 29 Dec 2012 - 8:21

Une skam qen online dhe sme ka shkruar kush juhjjjjj une do e haja kete me larte juhjjjjj
Akulli
Akulli
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Basketbollist

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Xhan Sat 29 Dec 2012 - 8:25

un do ta puth veq pak kete :P e  qeshur
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Akulli Sat 29 Dec 2012 - 8:26

Une do e puthja te gusha :P
Akulli
Akulli
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Basketbollist

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Xhan Sat 29 Dec 2012 - 8:27

un afer buzes hihihi :P
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Akulli Sat 29 Dec 2012 - 8:28

Se mos e ben ne buze ti :P je farewww je farewww

une do e kafshoja te buza juhjjjjj
Akulli
Akulli
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Basketbollist

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Xhan Sat 29 Dec 2012 - 8:31

un do ta xigeloja pak rreth gushes hihihi Cfare Do Ti Benit... 2322649856
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Akulli Sat 29 Dec 2012 - 8:32

Une mbas veshit je farewww
Akulli
Akulli
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Basketbollist

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Xhan Sat 29 Dec 2012 - 8:34

dot ja pergeledhja folket [ZbarDh DhemBet]
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Akulli Sat 29 Dec 2012 - 8:35

Une do e puthja ne cdo vend te trupit juhjjjjj
Akulli
Akulli
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Basketbollist

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Xhan Sat 29 Dec 2012 - 8:37

Cfare Do Ti Benit... 2322649856

un do ta veja koken aty ne gjoksin e tij juhjjjjj
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Akulli Sat 29 Dec 2012 - 8:44

Une do e perkedhlja koken se e kom xhan xhan juhjjjjj
Akulli
Akulli
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Basketbollist

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Xhan Sat 29 Dec 2012 - 8:48

un dot flija duke me pergdhelur ky ;) hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 29 Dec 2012 - 12:12

Do ja lija akullit ne doreCfare Do Ti Benit... 3784912568
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Akulli Sat 29 Dec 2012 - 12:13

ehe ne dore tmire e paske len :P une e falenderoj shume ket me siper :P
Akulli
Akulli
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Basketbollist

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 29 Dec 2012 - 12:15

Do ja lija xhanit ne dore..Cfare Do Ti Benit... 3784912568
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga bobi 10 Sat 29 Dec 2012 - 12:31

Bakllavane me e provu
Dy fjal me e uru
T'lumshin duart goc punetore
E mire e shembullore :p


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Neta E Mon 31 Dec 2012 - 14:27

Nje kafe doja beja
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 3:56

Nje Kafe Ose Do Ta Pershendesja....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare Do Ti Benit... Empty Re: Cfare Do Ti Benit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi