Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje lule per..!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje lule per..!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje lule per..!!

+84
Almira
Anakonda
Eriku
il conte
Єямєℓiиdå
Klio
EMI
Space
Katniss
FjoollaaH
ak-47
Daku
Docteur
mixer
Dori_sweet
mona
Selda
Gata
BlEro25
Arabela
Yll Qielli
iliriana
klodian
Tonii
Anila
EpiKada
Maksi
dajti modh
bobi 10
Amazone
T_o_n_i
Golden
xhoni_bravo
CuN@BosS/
**Jeta**
romantic boy
Atin@
Durrsaku
stralli
Lolita
vajza-sy-bukur
AlBora
zymer
AniiSaa.!
Ermanda
Ariel
alketa-fr
Elteme
albushi
Albert
a70
Neta E
lidi durres
Edi7
LaDescarada
Erza
Ajo goca
Gjumashja
Doktori
Arush
Darius
Prada
Ardii
Waljaa
Aristogata
leonardo
Elisaaa
Sergio
f1ssy
Bukurosh-Djal
Shaban Cakolli
pexha
Hera
qershicka
Binni
Emona
Poeti Dhimbjes
/:UserCode"
Dua
Alberti
aLbinna.
WebMaster
kasperi
leta
88 posters

Faqja 1 e 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga leta Sun 8 Aug 2010 - 8:17

[You must be registered and logged in to see this image.]

Per JETEN..
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga kasperi Mon 9 Aug 2010 - 6:08

[You must be registered and logged in to see this image.]per leten
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Aug 2010 - 7:57

Per Ariel se eshte kthyer [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Aug 2010 - 8:03

per vete
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Aug 2010 - 8:07

per llokumin Nje lule per..!! 646833
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga aLbinna. Mon 9 Aug 2010 - 8:17

Perr Makss [You must be registered and logged in to see this image.]
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Aug 2010 - 8:25

Nje lule per..!! Ypr-lule


per ty albina .e ke te fresket fare
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga leta Mon 9 Aug 2010 - 8:29

kasperi shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]per letenKasperi... [You must be registered and logged in to see this image.]
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga kasperi Tue 10 Aug 2010 - 4:05

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]nje lule letes
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Alberti Tue 10 Aug 2010 - 4:06

Per DUA

[You must be registered and logged in to see this image.]

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Dua Tue 10 Aug 2010 - 4:12

flm :lol!:
Dua
Dua
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ku te dua une.
Postime Postime : 4388
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/03/2010
Hobi Hobi : Tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga /:UserCode" Tue 10 Aug 2010 - 4:52

Per kete lart....
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Alberti Tue 10 Aug 2010 - 4:55

Per Klea Love.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga WebMaster Tue 10 Aug 2010 - 4:57

[You must be registered and logged in to see this image.] Ja mere mesues [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Alberti Tue 10 Aug 2010 - 5:01

Hahah FLM.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga /:UserCode" Tue 10 Aug 2010 - 5:04

Per GOTIKA. (K)
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Alberti Tue 10 Aug 2010 - 5:34

ARIEL-it.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 10 Aug 2010 - 6:39

Nje lule per Klean...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Emona Tue 10 Aug 2010 - 7:01

Per motlushen Klea [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga aLbinna. Tue 10 Aug 2010 - 9:48

Tee jap edhe unn Kleaas [smile_1] [You must be registered and logged in to see this image.]
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Binni Tue 10 Aug 2010 - 9:54

Per Albinen fiori010
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga aLbinna. Tue 10 Aug 2010 - 9:56

Flmm Binnni [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga leta Tue 10 Aug 2010 - 9:57

[You must be registered and logged in to see this image.]

lule per F....I
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga kasperi Tue 10 Aug 2010 - 10:19

[You must be registered and logged in to see this image.]NJE LULE PER L....N
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga qershicka Tue 10 Aug 2010 - 10:52

Nje lule per Klean dhe stafin e ketij forumi.... [You must be registered and logged in to see this image.]
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 69
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Alberti Tue 10 Aug 2010 - 11:02

qershicka

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga kasperi Wed 11 Aug 2010 - 9:44

[You must be registered and logged in to see this image.]violetes
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Vizitor Wed 11 Aug 2010 - 9:47

shum lulje per vajzat e forumit Nje lule per..!! 646833 Nje lule per..!! 646833 Nje lule per..!! 646833 Nje lule per..!! 646833 Nje lule per..!! 646833 Nje lule per..!! 646833 Nje lule per..!! 646833 Nje lule per..!! 646833 Nje lule per..!! 646833 Nje lule per..!! 646833 Nje lule per..!! 646833 Nje lule per..!! 646833 Nje lule per..!! 646833 Nje lule per..!! 646833 Nje lule per..!! 646833 Nje lule per..!! 646833 Nje lule per..!! 646833 Nje lule per..!! 646833
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga leta Wed 11 Aug 2010 - 9:51

[You must be registered and logged in to see this image.]

per F.....n
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga kasperi Wed 11 Aug 2010 - 10:18

leta shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]

per F.....n
flm do ta ujise qe kurr mos te thahet
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Dua Wed 11 Aug 2010 - 10:26

fiori010
Dua
Dua
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ku te dua une.
Postime Postime : 4388
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/03/2010
Hobi Hobi : Tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga aLbinna. Thu 12 Aug 2010 - 4:32

Per antaret onlinee...!:P [You must be registered and logged in to see this image.]
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga kasperi Fri 13 Aug 2010 - 11:17

[You must be registered and logged in to see this image.] per leten
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Alberti Fri 13 Aug 2010 - 12:26

Anes.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Vizitor Fri 13 Aug 2010 - 12:29

thnxx Alb... Nje lule per..!! 761447

nje lule per gocat on tani
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Aug 2010 - 12:37

[You must be registered and logged in to see this image.] Une edhe ti hajt nje ne te dyjave se na kan lon vetem [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Vizitor Fri 13 Aug 2010 - 12:39

vl klea Nje lule per..!! 398758 sic thua e ti,kush na dhuron lule ne mi,ja bejm vetes vete ne mire e ki Nje lule per..!! 340427
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga kasperi Fri 13 Aug 2010 - 12:47

per klean dhe anen [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Alberti Fri 13 Aug 2010 - 12:47

KLEA

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Vizitor Fri 13 Aug 2010 - 12:51

kasperi shkruajti:per klean dhe anen Nje lule per..!! 646833 Nje lule per..!! 646833


thnx Kasperi e nje Nje lule per..!! 8723 per ty
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje lule per..!! Empty Re: Nje lule per..!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi