Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ronaldinho: Do të qëndroj te Milani  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ronaldinho: Do të qëndroj te Milani  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronaldinho: Do të qëndroj te Milani

Shko poshtë

Ronaldinho: Do të qëndroj te Milani  Empty Ronaldinho: Do të qëndroj te Milani

Mesazh nga Binni Tue 16 Nov 2010 - 5:36

Ronaldinho: Do të qëndroj te Milani  F.1116122243597_m

Mesfushori i Milanit, Ronaldinho, thotë se ai është i përkushtuar ndaj klubi të tij aktual.

Braziliani ka qëndruar në stol në katër ndeshet e kaluara dhe është në 12 muajt e fundit të marrëveshjes aktuale. Ai është lidhur së fundi me një transferim në Los Angeles Galaxy, por këtë e ka mohuar vetë lojtari.

“Nuk mund të jesh i lumtur kur nuk luan në një ndeshje të rëndësishme si deri. Por renditja më bën të lumtur. Po më bën. Ne kemi gjithçka për ët fituar Skudetton. E kam ditur që nga dita e parë e stërvitjeve, kam kuptuar se ka një atmosferë të re”.

“E ardhmja ime? E përsëris për të fundit herë: Nuk synoj të largohem nga Milani. Në të vërtetë, do t’ju tregoj më shumë: të fitoj me Rossonerët do të më japë dëshirën për të ndjekur ëndrrën time: të luaj në Kupën Botërore 2014 në Brazil. Fshijeni emrin tim nga tregimet e tregut të futbollit. Jam i lumtur te Milani”, ka thënë Ronaldinho.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi