Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

+34
Erion N
Neta E
mister.albania
An0nim
Arian 123
il conte
Bukurosh-Djal
Samuela
kasperi
Єямєℓiиdå
imagjinata
Intriganti
Labja
Arabela
CuN@BosS/
Ariel
valtori
Gladiola
Anakonda
EpiKada
Klio
Maksi
Durrsaku
Dori_sweet
Darius
EMI
dajti modh
Katniss
tipi engjellor
Emona
WebMaster
Leo_uk
Poeti Dhimbjes
Gentta
38 posters

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 5 Empty Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Gentta Sun 12 Dec 2010 - 8:44

First topic message reminder :

Mendoj se dashuria ajo qe e ben njeriun te lumtur dhe te harroj cdo gje por njeriun e bejne te lumtur ato gjerat e thjeshta ato romantike mjafton nje lule apo buzeqeshje,por ashtu dhe dashuria familjare e cila te prete gjithmone krahapur pa mare parasysh se si shkojne gjerat aty gjithmone do te gjesh ate dashuri te ngrohte nostalgjike pra dashuria familjare eshte njera nder ato qe na ben te ndihemi me te lumturit ne bote,por mos te harrrojme rrethin e ngushte shoqerore tek te cilet mundemi te mbeshtetemi dhe te ndjehemi te lumtur ne rrethin e tyre.

Gentta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : dd
Postime Postime : 414
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2010
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : ad

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 5 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Xhan Mon 3 Dec 2012 - 1:30

ardhja e dkujt me shpejt te un
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 5 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Neta E Mon 3 Dec 2012 - 1:44

Puthja e dikuj
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 5 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga pexha Mon 3 Dec 2012 - 1:55

te kthehet ajo qe e mbuloj dheu ............jeta vazhdon
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 5 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Neta E Mon 3 Dec 2012 - 2:18

Buzeqeshja e dikuj
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 5 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Maksi Mon 3 Dec 2012 - 2:25

te iki larg sa me larg
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 5 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Neta E Mon 3 Dec 2012 - 2:52

Kur e shof ate prezent
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 5 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Maksi Mon 3 Dec 2012 - 2:53

kur prek realitein
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 5 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Neta E Mon 3 Dec 2012 - 2:57

Fjalet e tij
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 5 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga bekimi Mon 3 Dec 2012 - 3:05

sinqeriteti saj

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 5 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Neta E Mon 3 Dec 2012 - 3:09

AI dhe vetem AI
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 5 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 23:35

TE ISHA NJEHER BEBE E TSHIHJA SESA E TMERRSHME QENKA TRRITESH

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 5 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Arian 123 Sun 19 May 2013 - 23:37

Te keme nje Milion ne konto dhe nje Milion ne xhep ne Euro natyrishte.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 5 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Anakonda Thu 1 Jan 2015 - 5:25

dashuria e dikujt

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 5 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi