Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

+34
Erion N
Neta E
mister.albania
An0nim
Arian 123
il conte
Bukurosh-Djal
Samuela
kasperi
Єямєℓiиdå
imagjinata
Intriganti
Labja
Arabela
CuN@BosS/
Ariel
valtori
Gladiola
Anakonda
EpiKada
Klio
Maksi
Durrsaku
Dori_sweet
Darius
EMI
dajti modh
Katniss
tipi engjellor
Emona
WebMaster
Leo_uk
Poeti Dhimbjes
Gentta
38 posters

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Gentta Sun 12 Dec 2010 - 8:44

First topic message reminder :

Mendoj se dashuria ajo qe e ben njeriun te lumtur dhe te harroj cdo gje por njeriun e bejne te lumtur ato gjerat e thjeshta ato romantike mjafton nje lule apo buzeqeshje,por ashtu dhe dashuria familjare e cila te prete gjithmone krahapur pa mare parasysh se si shkojne gjerat aty gjithmone do te gjesh ate dashuri te ngrohte nostalgjike pra dashuria familjare eshte njera nder ato qe na ben te ndihemi me te lumturit ne bote,por mos te harrrojme rrethin e ngushte shoqerore tek te cilet mundemi te mbeshtetemi dhe te ndjehemi te lumtur ne rrethin e tyre.

Gentta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : dd
Postime Postime : 414
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2010
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : ad

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Samuela Sun 30 Sep 2012 - 7:10

Afersija me nje person
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Anakonda Sun 30 Sep 2012 - 18:21

Sikur tmerrja hakun edhe tmbaja premtimin e dikujt...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga il conte Mon 29 Oct 2012 - 8:10

Dashuria e humbur... rikthimi...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Ariel Mon 29 Oct 2012 - 8:38

Tre dite pushim larg gjthckaje me telefonat te fikur e mos te marr vesh asgje ca behet....


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga valtori Mon 29 Oct 2012 - 8:40

Ariel shkruajti:Tre dite pushim larg gjthckaje me telefonat te fikur e mos te marr vesh asgje ca behet....

behet hajde ariel te fus ne biruc tel ta sekuestrojme dru mengjes drek darke ushqim falas 3 vakte do vish je farewww je farewww je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Arabela Mon 29 Oct 2012 - 8:44

te kercej ne dasme,,, Happy Happy Happy Happy Happy Happy [You must be registered and logged in to see this link.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Arian 123 Mon 29 Oct 2012 - 8:47

Shume, shume para ne konto.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga WebMaster Mon 29 Oct 2012 - 8:50

Te jen mire familjaret


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Ariel Mon 29 Oct 2012 - 10:20

valtori shkruajti:
Ariel shkruajti:Tre dite pushim larg gjthckaje me telefonat te fikur e mos te marr vesh asgje ca behet....

behet hajde ariel te fus ne biruc tel ta sekuestrojme dru mengjes drek darke ushqim falas 3 vakte do vish je farewww je farewww je farewww
Ngordhsh je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww
Une them larg streseve...ti thua te me vdesesh fare je farewww je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga An0nim Mon 29 Oct 2012 - 10:22

Ariel shkruajti:
valtori shkruajti:
Ariel shkruajti:Tre dite pushim larg gjthckaje me telefonat te fikur e mos te marr vesh asgje ca behet....

behet hajde ariel te fus ne biruc tel ta sekuestrojme dru mengjes drek darke ushqim falas 3 vakte do vish je farewww je farewww je farewww
Ngordhsh je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww
Une them larg streseve...ti thua te me vdesesh fare je farewww je farewww

Mendoj se dashuria eshte ajo qe bene njeriun ma te lumtur ne bote dhe qe e bene te harroj cdo gje ,por, njeriun zakonishte e bejne te lumtur gjerat e thjeshta ato romantike ,mjafton nje lule apo nje buzeqeshje ,po ashtu dashuria familjare ,e cila te pret gjitmon krahapur pamarre parasysh se si shkojne gjerat aty gjithmon do ta gjesh ate dashuri te ngrohte e nostalgjike,pra dashuria familjare eshte njera nder ato qe na bejne te ndihemi me te lumturit ne bote ,po mos ta harroj edhe rrethin e ngushte shoqeror tek te cilet mundemi te mbeshtetemi dhe te ndjehemi te lumtur ne rrethin e tyre . :5454787:
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Ariel Mon 29 Oct 2012 - 11:14

Network shkruajti:
Mendoj se dashuria eshte ajo qe bene njeriun ma te lumtur ne bote dhe qe e bene te harroj cdo gje ,por, njeriun zakonishte e bejne te lumtur gjerat e thjeshta ato romantike ,mjafton nje lule apo nje buzeqeshje ,po ashtu dashuria familjare ,e cila te pret gjitmon krahapur pamarre parasysh se si shkojne gjerat aty gjithmon do ta gjesh ate dashuri te ngrohte e nostalgjike,pra dashuria familjare eshte njera nder ato qe na bejne te ndihemi me te lumturit ne bote ,po mos ta harroj edhe rrethin e ngushte shoqeror tek te cilet mundemi te mbeshtetemi dhe te ndjehemi te lumtur ne rrethin e tyre . :5454787:

i.l.u i.l.u i.l.u i.l.u i.l.u
Kaq na duhet per te qene vertet te lumtur. [smile_1]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Anakonda Tue 30 Oct 2012 - 4:11

Te kishte vdek dikushi qe un se shoh as me sy,ather po qe do isha shum e lumtur

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Arabela Tue 30 Oct 2012 - 7:13

Gangsterja shkruajti:Te kishte vdek dikushi qe un se shoh as me sy,ather po qe do isha shum e lumtur
shume ekstremiste je kam vene re,,,nuk ben,,,,nese t eesh bere padrejte mos harro se do ti jepet haku cdokujt,,por nderkohe mos merr persiper dicka per te cilen nuk je e sigurt,,, :5454787: :5454787:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Anakonda Tue 30 Oct 2012 - 17:46

Lumturia per mu ska tsosur sepse sdu me qon amatore,po me qon legjenda lol

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Anakonda Tue 30 Oct 2012 - 17:47

Arabela shkruajti:
Gangsterja shkruajti:Te kishte vdek dikushi qe un se shoh as me sy,ather po qe do isha shum e lumtur
shume ekstremiste je kam vene re,,,nuk ben,,,,nese t eesh bere padrejte mos harro se do ti jepet haku cdokujt,,por nderkohe mos merr persiper dicka per te cilen nuk je e sigurt,,, :5454787: :5454787:
"Lol nuk marr thjesht te kthej nderin"pastaj kta pun jon tmiat jo tjujat...nese ju shqetsoj thoni tiki ma mir e mos me mi fut hundet npunt e mija oki lol

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Arabela Wed 31 Oct 2012 - 7:41

Gangsterja shkruajti:
Arabela shkruajti:
Gangsterja shkruajti:Te kishte vdek dikushi qe un se shoh as me sy,ather po qe do isha shum e lumtur
shume ekstremiste je kam vene re,,,nuk ben,,,,nese t eesh bere padrejte mos harro se do ti jepet haku cdokujt,,por nderkohe mos merr persiper dicka per te cilen nuk je e sigurt,,, :5454787: :5454787:
"Lol nuk marr thjesht te kthej nderin"pastaj kta pun jon tmiat jo tjujat...nese ju shqetsoj thoni tiki ma mir e mos me mi fut hundet npunt e mija oki lol
sa e eger ri dreq,,,, juhjjjjj juhjjjjj ,,,zbutu cike se dukesh dhe me e bukur,,, je farewww je farewww :p :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Anakonda Wed 31 Oct 2012 - 9:05

sikur ta ktheja kohen pas para 3 vitesh...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Anakonda Wed 31 Oct 2012 - 9:06

Arabela shkruajti:
Gangsterja shkruajti:
Arabela shkruajti:
Gangsterja shkruajti:Te kishte vdek dikushi qe un se shoh as me sy,ather po qe do isha shum e lumtur
shume ekstremiste je kam vene re,,,nuk ben,,,,nese t eesh bere padrejte mos harro se do ti jepet haku cdokujt,,por nderkohe mos merr persiper dicka per te cilen nuk je e sigurt,,, :5454787: :5454787:
"Lol nuk marr thjesht te kthej nderin"pastaj kta pun jon tmiat jo tjujat...nese ju shqetsoj thoni tiki ma mir e mos me mi fut hundet npunt e mija oki lol
sa e eger ri dreq,,,, juhjjjjj juhjjjjj ,,,zbutu cike se dukesh dhe me e bukur,,, je farewww je farewww :p :p
po lol po ku ka ma mir e eger se ska shance me ta hap kush zonin e gojes jo per gja

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga mister.albania Wed 31 Oct 2012 - 9:22

Te kisha prane dike qe me mungon kaq shume.
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Anakonda Wed 31 Oct 2012 - 18:25

sikur tbeja nje enderr realitet

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Samuela Fri 16 Nov 2012 - 5:05

Te kem mirekuptim me dike
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Maksi Fri 16 Nov 2012 - 5:27

te kisha ne krah ate vajzen qe me ven te ndihem super
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Nov 2012 - 21:10

sikur cunat mos te ishin aq budallla

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Samuela Mon 19 Nov 2012 - 0:17

Te isha atje ku dua une
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Anakonda Mon 19 Nov 2012 - 5:34

te beja ato gjera qe kam shum deshir ti bej

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Maksi Mon 19 Nov 2012 - 5:36

te jetoja dhe te punoja ne vendin tim
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Anakonda Mon 19 Nov 2012 - 5:50

sikur te nxjerrja masken e dikujt

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Neta E Thu 29 Nov 2012 - 3:37

Te isha Large
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Anakonda Thu 29 Nov 2012 - 5:45

sikur asni cun mos tma cante veshin fort

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Neta E Thu 29 Nov 2012 - 12:59

Neta shkruajti:Te isha Large
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Anakonda Thu 29 Nov 2012 - 18:44

sikur tmosh isha aq e turpshme saqe trealizoja dickaaaaa

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Neta E Fri 30 Nov 2012 - 0:19

Te isha Large nga te gjithe
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Erion N Sat 1 Dec 2012 - 16:56

te ktheja kohen mbrapsht dhe te kisha marr vendimet duke degjuar zemren dhe jo ndergjegjen
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Neta E Sat 1 Dec 2012 - 23:15

Biseda e dikuj
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga bekimi Sun 2 Dec 2012 - 0:06

besnikrija

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga il conte Sun 2 Dec 2012 - 0:52

Te njihja ne realitet ....ty T..a
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Maksi Sun 2 Dec 2012 - 2:27

te realizoja cka kam enderuar
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Neta E Sun 2 Dec 2012 - 12:57

Kur flas me ty
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Xhan Sun 2 Dec 2012 - 13:11

te jetoj atje ku kam lindur .c.r.y
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga pexha Sun 2 Dec 2012 - 21:49

te jem afer aseaje qe me don
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ? - Faqe 3 Empty Re: Cfare do ju bente njeriun me te lumtur ne bote ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi