Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare do ti kujtonit personit siper?... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare do ti kujtonit personit siper?... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare do ti kujtonit personit siper?...

+46
Labja
Gladiola
Docteur
Anakonda
Aяtємιѕα
Klio
Dori_sweet
ak-47
Durrsaku
Neutral_ne_politike
Katniss
Selda
tironse
eva-tr
Yll Qielli
Gata
Arabela
enigma
Anila
Daku
Gjeto Gjetani
Alberti
T_o_n_i
xhoni_bravo
klodian
Maksi
Shaban Cakolli
AlBora
dajti modh
Albert
EpiKada
kasperi
Darius
**Jeta**
Єямєℓiиdå
Leo_uk
CuN@BosS/
LaDescarada
bobi 10
Atin@
Prada
Emona
Amazone
Poeti Dhimbjes
WebMaster
Ariel
50 posters

Faqja 1 e 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Dec 2010 - 10:59

Ju e dini...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Dec 2010 - 11:01

me kujtohet biseda te gjata ne msn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Dec 2010 - 11:26

Do ti kujtoja fjalet e Gjergj Kastriotit (Skenderbeut)...

https://www.youtube.com/watch?v=RzHgAg75vjY
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Ariel Fri 17 Dec 2010 - 12:10

Alo alo telefoni [smile_1] [smile_1]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Dec 2010 - 12:13

Do ti thoja se eshte mome unike tytepuuth qe nuk mohon realitetin
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Ariel Fri 17 Dec 2010 - 12:15

Mos harro qe je durrsake mireseerdheet tytepuuth
dhe durrsaket e din ti si jane 👼 👼 👼
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Dec 2010 - 12:35

Do ti kujtoja thenjen e Shekspitit:... [smile_1]

-Nuk martohem me bjondine, se kam frik per zemren time... [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Ariel Fri 17 Dec 2010 - 12:39

hahahahahahahahaa ene kte se kisha nigju [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]

Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Dec 2010 - 12:47

Mome te kam xhan mos harro edhe uroj te shihemi ne durres kur te vi andej tytepuuth tytepuuth
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Ariel Fri 17 Dec 2010 - 12:54

Edhe une mi... tytepuuth
do shifemi se s'bon...
do jesh e dyta nga virtualiteti qe do fus ne realitet mireseerdheet
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 17 Dec 2010 - 13:19

Do t'i kujtoja edhe njehere respektin e mirefillte dhe te sinqert qe kam per te...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Ariel Fri 17 Dec 2010 - 13:40

Do ti kujtoj qe e kam shume xhan
tytepuuth
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 17 Dec 2010 - 13:45

Do t'i kujtoja qe eshte nje zonje e pashoqe...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Amazone Sat 18 Dec 2010 - 9:06

qe pikturo cdo gje qe shikon eshte gjeja me e bukur ....realiteti
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Emona Sun 19 Dec 2010 - 1:26

...Qe Mbtesh Gjithmon E respektuar Nga UN!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Vizitor Wed 22 Dec 2010 - 15:21

Ndalova fluturimin
dhe perqafova token
sepse pash nje lule
qe ngjante me EmoNen...

Te kujtohet... mireseerdheet

fiori010
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Emona Thu 23 Dec 2010 - 6:22

[You must be registered and logged in to see this image.] Po

Mos te harrojQe e kom cum xhan...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Vizitor Thu 23 Dec 2010 - 7:15

me kujtohet biseda e par
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Prada Sun 2 Jan 2011 - 3:39

mik shum shum i sinqert edhe i mir


dota kishin lakmi ket djal


shum prin e shum vajza
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Jan 2011 - 3:57

me kujtohen fjalt e embla sjellja miqsija prada asht nje mik shum i sinqet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Jan 2011 - 5:07

qe e kemi xhan pavaresisht cdo gjeje qe mund te kete ndodh apo do ndodh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga WebMaster Sun 2 Jan 2011 - 5:40

Qe edhe pse nganjehere kapemi per flokesh dreqen e kam xham edhe pse kjo se beson hopphopp
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Jan 2011 - 5:51

premtimin qe do vi ta shpie ne buzuqe e ler floket menjan ti se po te kapa ne te vertet une do e kuptosh me mire se tani Cfare do ti kujtonit personit siper?... 398758
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Jan 2011 - 5:52

do ti kujtoja te fik dritat diten geeegge
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Jan 2011 - 5:54

se mos harrosh ne ndonje postim te ma besh Cfare do ti kujtonit personit siper?... 668312 ki mendjen Cfare do ti kujtonit personit siper?... 51319
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Jan 2011 - 5:56

[smile_1] [smile_1] do ti kujtoja mos te harroj te ma kujtoj prape geeegge geeegge geeegge whackbutt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Jan 2011 - 5:59

po ja prish bukurine ironimit tani me ikonat e tjera mos e perserit me,se me lezet kishe keshtu Cfare do ti kujtonit personit siper?... 668312 hahahaha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Jan 2011 - 6:02

te mos harroj te vij neser ne forum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Jan 2011 - 6:05

ketu fle une Cfare do ti kujtonit personit siper?... 668312

se mos harrosh ti apo ngaterron rrugen neper faqet e netit kush e di Cfare do ti kujtonit personit siper?... 729582
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Emona Sun 2 Jan 2011 - 7:12

...Doi kujtojaaaaaaaaa kur e njoha un mii kete dreqin me menxi me pranoj ne shoqerin e saj [smile_1]


[You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Atin@ Sun 2 Jan 2011 - 7:16

do i kujtoja ato momentet e bukuroa qe kalonim dikund dhe postonim bashk me bobon mireseerdheet
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga bobi 10 Sun 2 Jan 2011 - 7:16

kur me je merzit njehere merzitje shume
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Atin@ Sun 2 Jan 2011 - 7:17

kur te tregoja per veten dhe jeten time

vellaut tim simpatik 000
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga bobi 10 Sun 2 Jan 2011 - 7:19

Atin@ shkruajti:kur te tregoja per veten dhe jeten time

vellaut tim simpatik 000
kur beja indetifikim sapo shkoja ne pune,edhe vije e me shoqeroje me shkrimet tua
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Emona Sun 2 Jan 2011 - 7:20

Qe e Njohaaaa Diku un keteeeeeee ...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Atin@ Sun 2 Jan 2011 - 7:21

kur postonim postonim postonim bile bile disa na kishin zili (Mr.Yes) mireseerdheet
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Emona Sun 2 Jan 2011 - 7:26

Qee me kam marr maalli per ty dhe ate drqin mojj[You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Atin@ Sun 2 Jan 2011 - 7:28

hahahaha me at dreqin skam fol qe 4 dit as un sdi ka osht zhduk diqka [smile_1]
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga bobi 10 Sun 2 Jan 2011 - 7:29

Atin@ shkruajti:kur postonim postonim postonim bile bile disa na kishin zili (Mr.Yes) mireseerdheet
hahahahahahahhahahahaha

ngama kujtove ate djaloshin mireseerdheet


me kujtohet kur ka ardh ne fillim,,,,,,,,,,,,,,

edhe emrin e pyeta celebrate005
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Emona Sun 2 Jan 2011 - 7:30

Atin@ shkruajti:hahahaha me at dreqin skam fol qe 4 dit as un sdi ka osht zhduk diqka [You must be registered and logged in to see this image.]

Qyqeeeeeeee Ruju se Kumedit qka ndodhe Koka zhduk Ai dreqii aaaaa [You must be registered and logged in to see this image.] ...


[You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do ti kujtonit personit siper?... Empty Re: Cfare do ti kujtonit personit siper?...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi