Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?!

5 posters

Shko poshtë

Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?! Empty Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 19 Jul 2011 - 2:08

Duke u bazuar ne titujt e librave qe ju vete i keni lexuar
dhe po ashtu edhe per nga mbresat dhe pershtypjet e mira
qe ju kane lene librat qe keni lexuar, do tju lutesha qe ne vijim
te kesaj teme, sejcili nga ju ti sugjeroje apo ti rekomandoje
nje liber antarit te mesiperm...

Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?! Empty Re: Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?!

Mesazh nga Dori_sweet Mon 26 Sep 2011 - 6:16

i huaj ...KAMY eshte nje liber mjaft i bukur kur nje djali i ka vdekur e ema dhe ata si tregojne varrin e saj .....shum liber i bukur
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?! Empty Re: Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?!

Mesazh nga T_o_n_i Mon 26 Sep 2011 - 6:51

E Kuqja Dhe E Zeza Nga Stendal.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?! Empty Re: Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?!

Mesazh nga Katniss Mon 26 Sep 2011 - 8:46

Vetem nje here ne jete- Daniel Stil
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?! Empty Re: Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?!

Mesazh nga Dori_sweet Tue 27 Sep 2011 - 4:38

shtepi kuklle ibsen
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?! Empty Re: Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?!

Mesazh nga Katniss Tue 27 Sep 2011 - 11:00

Po shoh qe qenke mahnitur nga kryevepra e Kamy-se, I huaji, dhe me te drejte je :D , atehere po ta sygjeroj Miti i Sizifit nga Kamyja, meqe te pelqen abstraktja ne letersi.
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?! Empty Re: Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 25 Oct 2011 - 1:06

Do t'i sugjeroja librin ''The Girl With The Dragon Tattoo'' nga Stieg Larsson...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?! Empty Re: Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?!

Mesazh nga Arabela Tue 25 Oct 2011 - 1:30

mergata e qyqeve---nasho jorgaqi
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?! Empty Re: Cfare libri do ti sugjeronit antarit me siper, per ta lexuar?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi