Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sportisti 11-vjeçar pa këmbë e duar  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sportisti 11-vjeçar pa këmbë e duar  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportisti 11-vjeçar pa këmbë e duar

4 posters

Shko poshtë

Sportisti 11-vjeçar pa këmbë e duar  Empty Sportisti 11-vjeçar pa këmbë e duar

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 25 Dec 2010 - 4:52

Sportisti 11-vjeçar pa këmbë e duar  Sportisti

Dayton Webber është një djalosh 11-vjeçar shumë guximtar nga Maryland, me dëshirë jashtëzakonisht të fortë për jetën.

Edhe pse nuk ka duar e këmbë, kjo nuk e pengon Daytonin të kënaqet me jetën e çdo fëmije normal dhe merret me sporte të ndryshme – nga futbolli, basketbolli, patinazhi e bejsbolli e deri te noti, kartingu e mundja.

Dayton kishte vetëm 11 muaj, kur mjekët për shkak të infeksionit bakterial, i cili ia rrezikonte jetën, ia amputuan dy duart e këmbët.

E vetmja gjë që e acaron është kur moshatarët e tij dyshojnë se për shkak të invaliditetit të tij nuk mund të bëjë diçka që ata munden: “Për të gjitha ato që më thonë se nuk mundem t’i bëj, përpiqem t’i dëshmojë se mundem!”
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sportisti 11-vjeçar pa këmbë e duar  Empty Re: Sportisti 11-vjeçar pa këmbë e duar

Mesazh nga bobi 10 Sat 25 Dec 2010 - 4:54

sa E CUDITSHME

zelli per te qene dikushi s'ia mohon qe s'ka gjymtyret. hooohoo
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sportisti 11-vjeçar pa këmbë e duar  Empty Re: Sportisti 11-vjeçar pa këmbë e duar

Mesazh nga Anakonda Thu 5 Apr 2012 - 18:42

teper e cuditshme per zotin
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sportisti 11-vjeçar pa këmbë e duar  Empty Re: Sportisti 11-vjeçar pa këmbë e duar

Mesazh nga era85 Fri 6 Apr 2012 - 0:46

normalisht ka talentin e vet dhe normalisht se do ti perbadhojsh te tera gjerat ashtu si je

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sportisti 11-vjeçar pa këmbë e duar  Empty Re: Sportisti 11-vjeçar pa këmbë e duar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi