Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkodër, përgjaket viti i ri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkodër, përgjaket viti i ri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkodër, përgjaket viti i ri

Shko poshtë

Shkodër, përgjaket viti i ri Empty Shkodër, përgjaket viti i ri

Mesazh nga Vizitor Sat 1 Jan 2011 - 9:25

Vetëm dy orë para ndërrimit të viteve, një 30 vjecar është ekzekutuar në një pritë për motive gjakmarrjeje në Shkodër, tek dera e shtëpisë së tij.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22 në fshatin Shtoj, 6 km larg Shkodrës. Viktima, Albert Dhampiraj, 30 vjec është qëlluar nga një distancë e afërt tek pragu i shtëpisë në momentin që po futej në banesë për të festuar në familje ndërrimin e viteve.

Sipas policisë, dyshohet që vrasja të ketë motive gjakmarrjeje pasi familja e viktimës ishte në gjak me një tjetër familje në fshat.

Për shkak të plagëve të shumta që ka marrë, viktima ka vdekur në vend. Pak orë më pas, gjatë paradites së datës 1 janar, policia ka arrestuar një 15 vjecar, Isa Shpuza, si autor të vrasjes së shtetasit Albert Dhampiraj.

Policia sqaroi se 15 vjecari ka kryer krimin pasi viktima i kishte vrarë babanë 5 vite më parë. Ndërkohë, në fshat njihej konflikti i ashpër mes dy familjeve Dhampiraj e Shpuza, për shkak të mosmarrëveshjeve për një lidhje martesore pa pëlqimin e familjes Shpuza.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi