Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kapshticë, fluks në hyrje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kapshticë, fluks në hyrje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapshticë, fluks në hyrje

Shko poshtë

Kapshticë, fluks në hyrje Empty Kapshticë, fluks në hyrje

Mesazh nga Vizitor Mon 3 Jan 2011 - 4:31

Në pikat e kalimit kufitar në Kakavijë dhe Kapshticë ka një fluks në rritje të emigrantëve që kthehen në Greqi pasi kaluan festat e fundvitit në Shqipëri.

Ndryshe nga një ditë më parë në kufi nuk vërehen radhë të gjata. Pala greke ka shtuar sportelet në të dyja pikat kufitare.

Ndërkohë ndryshe nga një vit më parë në këto dy pika doganore ka një fluks më të madh të personave që vijnë nga Greqia në Shqipëri.

Ata në shumicën dërmuese janë shtetasit shqiptarë që kaluan kufirin para festave pa viza. Ata kanë kaluar festat pranë të afërmve të tyre në Greqi dhe tashmë po kthehen.

Sipas autoriteteve të pikës së kalimit kufitar fluksi i emigrantëve në ikje pritet të rritet në ditët në vazhdim.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi