Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Midhje me pana People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Midhje me pana People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midhje me pana

2 posters

Shko poshtë

Midhje me pana Empty Midhje me pana

Mesazh nga WebMaster Wed 12 Jan 2011 - 4:25

Perbersit per 4 persona:

Midhje te pastruara 0.5 kg
Pana 1 kuti
Gjalp 50-100 gr
Kripe sa duhet
Piper
Konjok 10 ml

Ne nje tigan shkijme gjalpin. Hedhim midhjet ne te dhe i kaurdisim per pak minuta. Ne perfundim te gatimit hedhim konjakut per ta aromatizuar dhe ne fund i leme pak ne zjarr te lehte deri sa te shkrihet e tera pana. Shtojme kripe dhe piper sipas deshires dhe midhjet jane gati per servirje...
Midhje me pana 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Midhje me pana 30l12rc Pytje & Përgjigje Midhje me pana 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Midhje me pana Empty Re: Midhje me pana

Mesazh nga Anakonda Sat 25 Feb 2012 - 20:01

Ta bej prove,se duket ushqim kinez.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi