Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berat, pranga shitëses, fshehu 8 mijë euro People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berat, pranga shitëses, fshehu 8 mijë euro People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berat, pranga shitëses, fshehu 8 mijë euro

Shko poshtë

Berat, pranga shitëses, fshehu 8 mijë euro Empty Berat, pranga shitëses, fshehu 8 mijë euro

Mesazh nga Vizitor Sat 15 Jan 2011 - 4:59

Berat, pranga shitëses, fshehu 8 mijë euro Policia
Një shitëse 21 vjecare në Berat është arrestuar nga policia pasi nuk deklaronte shitjet në shoqërinë ku punonte.
Sipas policisë, vajza nga Berati punonte si shitëse në firmën private të kasave të regjistrimit "B.N.T Electronic", filial i degës së Beratit.

Ajo nuk ka arkëtuar një shumë prej tëtë mijë eurosh, duke fshehur në këtë mënyrë shitjet e bëra të aparaturave të kasave fiskale. Vajza akuzohet për vjedhje dhe shpërdorim të detyrës.

Ndërkohë, dy vajza, banuese në Tiranë, kanë rënë në prangat e policisë pasi akuzohen për vjedhjen e katër butikëve në qytetin e Beratit.

Të dyja ato akuzohen se në bashkëpunim me njëra-tjetrën kanë vjedhur në katër dyqane veshjesh në këtë qytet mallra me vlerë të konsiderueshme.

Denoncimet për vjedhjet janë bërë që tre ditë më parë. Në momentin e ndalimit, vajzave iu gjetën dhe disa nga mallrat e vjedhur. Ato do të përballen me veprën penale të vjedhjes në bashkëpunim.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi