Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Filmi i fundit qe keni pare? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Filmi i fundit qe keni pare? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmi i fundit qe keni pare?

+25
EMI
lolalinda
dajti modh
Shkembi
EpiKada
juristja
rrapatushja88
Intriganti
esmerina
Golden
Darius
CuN@BosS/
LaDescarada
Maksi
Tonii
Gjeto Gjetani
tironse
WebMaster
Leo_uk
Arabela
Daku
Єямєℓiиdå
Aristogata
Poeti Dhimbjes
Katniss
29 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Katniss Tue 8 Feb 2011 - 5:29

Filmi im i fundit eshte,jane 6 pjeset e Il Capo Dei Capi,te cilat eshte hera e dyte qe po i shoh...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 18 Feb 2011 - 13:41

Kurtlar Vadisi Pusu (Lugina e Ujqerve Kurthi) - Pjesa e 113-te.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Aristogata Fri 25 Mar 2011 - 10:37

Piranha


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Filmi i fundit qe keni pare? Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 25 Mar 2011 - 10:41

Just go with it
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Daku Fri 25 Mar 2011 - 11:02

NOKAS - vjedhja me e madhe e nje banke ne Norvegji ( ngjarje e vertet nga nje shqiptar me mbiemer toska )

www.filmahd.com e gjeni ktu
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Katniss Fri 25 Mar 2011 - 11:09

Godfather I,II,III per te disaten here....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Aristogata Sat 26 Mar 2011 - 4:59

paranormal activity


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Filmi i fundit qe keni pare? Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Vizitor Sat 26 Mar 2011 - 6:00

trapi i fundit ..............
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Arabela Sat 26 Mar 2011 - 6:21

new police story,,, :59654: :59654: :59654:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Daku Sat 26 Mar 2011 - 11:06

Aristogata shkruajti:paranormal activity

1-shin apo 2-shin beson se ka ndodh ?
U trembe.

Next thre Days shikojeni grand film
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Leo_uk Sat 26 Mar 2011 - 11:08

Inglorious Bastards..
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga WebMaster Sat 26 Mar 2011 - 11:09

Une e Dua Eren me pelqej shume e kam pare sot
Filmi i fundit qe keni pare? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Filmi i fundit qe keni pare? 30l12rc Pytje & Përgjigje Filmi i fundit qe keni pare? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Vizitor Sat 26 Mar 2011 - 11:26

po degjoj pallatin 176 qesh qesh me shkriu krejt qesh qesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga tironse Sat 26 Mar 2011 - 11:28

s'para shof shume filma me pelqen te lexoj e sot maroma libri e fundit te moçias
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Katniss Mon 28 Mar 2011 - 3:33

Dossier K
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Gjeto Gjetani Mon 28 Mar 2011 - 3:38

"Detyrë e Posaqme"
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 52
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Katniss Wed 30 Mar 2011 - 7:40

The Tourist
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Tonii Wed 30 Mar 2011 - 9:21

Antikrishti
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Katniss Mon 4 Apr 2011 - 9:01

Lulekuqet mbi mur...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Maksi Mon 4 Apr 2011 - 9:19

dashuria e fundit hahah kte po transmeton tani kanali T
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga LaDescarada Sun 8 May 2011 - 9:25

green mile
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Aristogata Sun 8 May 2011 - 10:53

'Kites' ishte super filem aq sa me beri dhe te qaj lot


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Filmi i fundit qe keni pare? Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga CuN@BosS/ Sun 8 May 2011 - 12:55

casa-muda


Filmi i fundit qe keni pare? 30c1zl3
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
Filmi i fundit qe keni pare? 0152352001263750485
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Maksi Mon 9 May 2011 - 0:13

qortimet e vjeshtes
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga LaDescarada Wed 11 May 2011 - 8:22

Aristogata shkruajti:'Kites' ishte super filem aq sa me beri dhe te qaj lot

iiii edhe une e kom pa kete ...i mir dhe very sad...
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Tonii Sun 15 May 2011 - 11:44

nuk e mbaj mend kam koh pa par film
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Aristogata Sun 15 May 2011 - 11:45

Taxi 4


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Filmi i fundit qe keni pare? Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Daku Sun 15 May 2011 - 12:24

Ti presento un amico
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Katniss Wed 15 Jun 2011 - 1:18

Hanna

Ua rekomandoj...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Darius Wed 15 Jun 2011 - 1:20

Un dhe Kasandra 00027003
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Katniss Sat 18 Jun 2011 - 10:45

Limitless

Superfilm !
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Darius Sat 18 Jun 2011 - 10:58

Skenderbeu.. 00027003
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Golden Sat 18 Jun 2011 - 11:00

Comedy Filmi i fundit qe keni pare? 426788
Filmi i fundit qe keni pare? Justgowithit

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Katniss Sat 18 Jun 2011 - 11:09

Pimi, just go with it qesh qesh qesh qesh

Qeshem a ? qesh qesh qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Golden Sat 18 Jun 2011 - 11:11

Calliope shkruajti:Pimi, just go with it Filmi i fundit qe keni pare? 398758 Filmi i fundit qe keni pare? 398758 Filmi i fundit qe keni pare? 398758 Filmi i fundit qe keni pare? 398758

Qeshem a ? Filmi i fundit qe keni pare? 398758 Filmi i fundit qe keni pare? 398758 Filmi i fundit qe keni pare? 398758

Ah ca ishte Palmeri HOT Filmi i fundit qe keni pare? 426788 Filmi i fundit qe keni pare? 426788 Filmi i fundit qe keni pare? 426788 Filmi i fundit qe keni pare? 426788

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Katniss Sat 18 Jun 2011 - 11:16

qesh qesh Aty e kishe mendjen ti a ? qesh qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Golden Sat 18 Jun 2011 - 11:17

Calliope shkruajti:Filmi i fundit qe keni pare? 398758 Filmi i fundit qe keni pare? 398758 Aty e kishe mendjen ti a ? Filmi i fundit qe keni pare? 398758 Filmi i fundit qe keni pare? 398758


pajj shkonte aty pa e pasur hic Filmi i fundit qe keni pare? 1644352394 Filmi i fundit qe keni pare? 1644352394 Filmi i fundit qe keni pare? 1644352394

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Katniss Sat 18 Jun 2011 - 11:19

qesh qesh Mua akoma me qeshet me nja dy skena qesh qesh Ajo te Wc qesh qesh Edhe nji tjeter qesh qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Golden Sat 18 Jun 2011 - 11:24

Filmi i fundit qe keni pare? 398758 Filmi i fundit qe keni pare? 398758 Filmi i fundit qe keni pare? 398758


+ ai qe e sheroi delen Filmi i fundit qe keni pare? 1644352394

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Katniss Sat 18 Jun 2011 - 11:25

hahahhahahahhahahahhaha Edhe ajo ishte extra funny qesh qesh qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi