Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nëna, dhurata për t’u kujtuar pas vdekjes People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nëna, dhurata për t’u kujtuar pas vdekjes People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nëna, dhurata për t’u kujtuar pas vdekjes

3 posters

Shko poshtë

Nëna, dhurata për t’u kujtuar pas vdekjes Empty Nëna, dhurata për t’u kujtuar pas vdekjes

Mesazh nga Emona Mon 14 Feb 2011 - 6:10

Nëna, dhurata për t’u kujtuar pas vdekjes
Historia e trishtë e një 26-vjeçareje të quajtur Laura Marshall Rid u raportua në numrin e sotëm të së përditshmes “The Guardian”.

Ajo ndërroi jetë përpara një jave, pasi humbi një betejë dyvjeçare me kancerin e gjirit.

Kur Laura mësoi lajmin e tmerrshëm se tumori ishte i paoperueshëm, frika e saj më e madhe ishte harrimi prej dy djemve gjashtë dhe trevjeçar.

Në këtë mënyrë, në dy vitet që i mbetën për të jetuar, ajo u përkujdes që të zgjidhte dhuratat e përshtatshme deri në ditëlindjen e 21 të djemve, plus dhuratat për ditët e veçanta të jetës së tyre, si diplomimi apo martesa.

Njëkohësisht, 26-vjeçarja shkroi gjatë të gjithë kohës shënime dhe letra për djemtë, të cilat do t’u dorëzohen atyre në periudha të ndryshme të jetës dhe do të përpiqen t’u tregojnë se nëna është aty, duke i parë nga qielli.

Të gjitha dhuratat dhe letrat do të ruhen me kujdes nga prindërit dhe bashkëshorti i Laurës. Ato do t’u dorëzohen fëmijëve në datën që ajo ka përcaktuar në një listë.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëna, dhurata për t’u kujtuar pas vdekjes Empty Re: Nëna, dhurata për t’u kujtuar pas vdekjes

Mesazh nga T_o_n_i Tue 15 Feb 2011 - 5:56

lot e trisht kjo
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëna, dhurata për t’u kujtuar pas vdekjes Empty Re: Nëna, dhurata për t’u kujtuar pas vdekjes

Mesazh nga Vizitor Tue 15 Feb 2011 - 5:57

fjalet e fundit merzitje shume
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëna, dhurata për t’u kujtuar pas vdekjes Empty Re: Nëna, dhurata për t’u kujtuar pas vdekjes

Mesazh nga Anakonda Thu 5 Apr 2012 - 18:25

rishte qenka
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëna, dhurata për t’u kujtuar pas vdekjes Empty Re: Nëna, dhurata për t’u kujtuar pas vdekjes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi