Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjashte dhurata qe do te donte nje femer People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjashte dhurata qe do te donte nje femer People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjashte dhurata qe do te donte nje femer

+5
Ariel
Arabela
Maksi
EMI
kasperi
9 posters

Shko poshtë

Gjashte dhurata qe do te donte nje femer Empty Gjashte dhurata qe do te donte nje femer

Mesazh nga kasperi Tue 25 Oct 2011 - 9:24

[You must be registered and logged in to see this image.]Gjashte dhurata qe do te donte nje femerVajzat lumturohen kur dikush i ben nje dhurate, qofte ajo edhe e parendesishme. Por si duhet te zgjedhim ato dhurata qe lumturojne njerezit tane te zemres. Ndqiq me kujdes hapat e meposhtem :

1. Dhuro nje parfum, i cili eshte nje perfaqesues i pasionit dhe nje Cd me kenge romantike, te shkeputura nga filmat e medhenj te dashurise, keto te shoqeruara me nje trendafil te kuq.

2. Per te perkujtuar dicka ne jeten tuaj ne cift, dhurata me e bukur do te ishte aksesoret apo antikuaret e ndryshme. Vetem ne kete menyre ajo do te vazhdoje te kujtoje takimin e pare.

3. Nese njeriu i zemres kenaqet nga dhuratat fine, atehere zgjidh nje pale te brendshme, krejtesisht te vecanta. Duhet te japin nje mesazh te rendesishem. Perpiqu qe mbi to te shkruash dicka qe asaj i kujton dicka.

4. Nje dhurate mjaft e cmuar per te dashuren tuaj do te ishte edhe nje kafshe prej pellushi, e cila do te konsiderohet gjithnje si nje objekt jo vetem fatsjelles, por edhe nje garanci per jetegjatesine e lidhjes.

5.Nje liber ose nje album fotografish do te ishte ideal si dhurate, edhe pse duket demode. Libri mund te kthehet ne kultin e dites tuaj, duke zgjedhur fraza qe do te kthehen ne motivin e jetes, ndersa albumi do te fiksoje ato me se miri.

6. Nje udhetim i papritur do te ishte dhurata me e bukur per nje çift te dashuruarish. Zgjidhni vende krejt te shkrete per te kaluar nje kohe meditimi me vetveten dhe njeri-tjetrin
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjashte dhurata qe do te donte nje femer Empty Re: Gjashte dhurata qe do te donte nje femer

Mesazh nga EMI Tue 25 Oct 2011 - 21:43

po nje buqet me lule ku i ke mo KASPO......
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjashte dhurata qe do te donte nje femer Empty Re: Gjashte dhurata qe do te donte nje femer

Mesazh nga Maksi Tue 25 Oct 2011 - 21:47

un per vete nje udhetim do i dhuroja
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjashte dhurata qe do te donte nje femer Empty Re: Gjashte dhurata qe do te donte nje femer

Mesazh nga Arabela Tue 25 Oct 2011 - 21:48

udhetimi esh gjeja me e bukur dhe romantike ne fakt,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjashte dhurata qe do te donte nje femer Empty Re: Gjashte dhurata qe do te donte nje femer

Mesazh nga EMI Tue 25 Oct 2011 - 21:50

se mos e refuzova dhe une udhetimin, po si fillim them nje buqet me lule, pastaj nje udhetinm....te gjat madje jo te shkurter...sikur te ishte ne DUBAI sdo ishte keq eee geeegge
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjashte dhurata qe do te donte nje femer Empty Re: Gjashte dhurata qe do te donte nje femer

Mesazh nga Maksi Tue 25 Oct 2011 - 21:59

ngulkembe tek udhetim sepse kujtimet ngelen gjithe jeten si eksperience jete parfumet nje dite mbarojne aksesuaret konsumohen lulet thahen ato te brendshmet grisen edhe librat i lexon i hedh hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjashte dhurata qe do te donte nje femer Empty Re: Gjashte dhurata qe do te donte nje femer

Mesazh nga Arabela Tue 25 Oct 2011 - 22:02

femrat do donin nje burre si maksi,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjashte dhurata qe do te donte nje femer Empty Re: Gjashte dhurata qe do te donte nje femer

Mesazh nga Maksi Tue 25 Oct 2011 - 22:03

Arabela shkruajti:femrat do donin nje burre si maksi,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
burat nuk dhurohen por gjinden hahahahah pastaj si perballoj dot te gjitha
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjashte dhurata qe do te donte nje femer Empty Re: Gjashte dhurata qe do te donte nje femer

Mesazh nga Arabela Tue 25 Oct 2011 - 22:04

Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:femrat do donin nje burre si maksi,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
burat nuk dhurohen por gjinden hahahahah pastaj si perballoj dot te gjitha

hahahahahah [You must be registered and logged in to see this image.] jo te gjitha mo po nje,,se ma lodhin shokun,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjashte dhurata qe do te donte nje femer Empty Re: Gjashte dhurata qe do te donte nje femer

Mesazh nga Ariel Wed 26 Oct 2011 - 6:19

ate udhetimin do e pranoja me qejf [QeSh]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjashte dhurata qe do te donte nje femer Empty Re: Gjashte dhurata qe do te donte nje femer

Mesazh nga kasperi Sat 17 Dec 2011 - 11:49

EMI shkruajti:po nje buqet me lule ku i ke mo KASPO......[You must be registered and logged in to see this image.] Emi urdhero mere[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjashte dhurata qe do te donte nje femer Empty Re: Gjashte dhurata qe do te donte nje femer

Mesazh nga Katniss Sat 17 Dec 2011 - 12:00

Asgje nga te lartpermendurat, pervec Librit dhe Udhetimit,por thjesht me nje liber jam tej e kenaqur.Gjithsesi, vemendja eshte e rendesishme, e jo dhurata.
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjashte dhurata qe do te donte nje femer Empty Re: Gjashte dhurata qe do te donte nje femer

Mesazh nga Klio Mon 19 Dec 2011 - 2:58

1,2,3,4.......... udhetime me qef do ti pranoja[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjashte dhurata qe do te donte nje femer Empty Re: Gjashte dhurata qe do te donte nje femer

Mesazh nga T_o_n_i Mon 19 Dec 2011 - 7:13

heyyy ndonje lek ka dikush per ne ...qe ti plotsojme keto dhuratat se vetem kerkoni ju [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjashte dhurata qe do te donte nje femer Empty Re: Gjashte dhurata qe do te donte nje femer

Mesazh nga Anakonda Sun 29 Jan 2012 - 6:27

Si te mos kete dhune te tjerat nuk kane rendesi,edhe pse jam e vogel thjesht me nje buzeqeshje do te isha e kenaqur dhe jo me me buqeta e me dhurata.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjashte dhurata qe do te donte nje femer Empty Re: Gjashte dhurata qe do te donte nje femer

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi