Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
"Perralle nga e Kaluara"...film.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

"Perralle nga e Kaluara"...film..

Shko poshtë

"Perralle nga e Kaluara"...film.. Empty "Perralle nga e Kaluara"...film..

Mesazh nga Emigranti prej Thu 24 Feb 2011 - 2:34

Emigranti
Emigranti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 115
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Perralle nga e Kaluara"...film.. Empty Re: "Perralle nga e Kaluara"...film..

Mesazh nga Anakonda prej Fri 26 Oct 2012 - 21:57

je farewww je farewww je farewww Gjino rritu te kapesh kokrren e fikut..

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi