Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Neqoftese ne do te ndahemi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Neqoftese ne do te ndahemi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neqoftese ne do te ndahemi

+10
enigma
Yulia
dajti modh
Arabela
bobi 10
Anila
Maksi
Selda
T_o_n_i
WebMaster
14 posters

Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga WebMaster Sat 26 Feb 2011 - 7:35

Neqoftese ne do te ndahemi

Ne dasmen tende do te vij patjeter,
por jo si dasmor por si plage e vjeter,
Do te ulem e vetmuar ne nje tavoline,
dhe per fatin tim do te ngre dolline,
Dhe e pa ftuar ne dasmen tende do te vij,
e strukur e lodhur si nje zog pa fole do te rri,
E me lotet e mi do te pi e do te dehem,
Do ta bej per ty e jo se do te defrehem.
Ne qofte se pa dashuri do me shohesh,
mos mu afro nuk dua te me njohesh
Do ta kuptosh ne heshtje kete urim,
e une do te qaj prape, por per fatin tim.
E ne qoftese e bukur do te te dukem perseri,
mos ma thuaj nuk dua ta dij.
Tani te pakten ke pakez meshir,
po te lutem femise se pare veja emrin dashurise se vrare!!!
Te dua por edhe dua te te harroj, sepse me ke lenduar shum
DHE KETE NUK E HARROJ!!!!!


Gjithmone keshtu vepron
Gjithmone keshtu me lendon
Me thua qe te dua
Qe jeta jote nuk ka kuptim pa mua

Por perseri i njejti avaz
Pastaj me vone thua me fal
Edhe kerkon nje tjeter shans
Por tashme une do te dal

Nuk duroj dot lendimin
Nuk e duroj dot trishtimin
Kam plot halle ne jete
Vetem kete dashuri e dija per te vertete

Por ja qe shume rende gabova
Edhe pas kesaj dashurie fallco u harrova
Harrova se kush jam edhe si jam
Harrova se kjo jete ishte hall pas hall

Lamtumire i dashuri im
Lamtumire endera ime
Lamtumire shpirti im
Lamtumire dashuri

Perseri ne vetmi
Per ty i shkrova gjithe keto poezi
Sepse mendja tek ty me rri
Sa here emrin tend une kujtoj
Nje buzeqeshje e dhuroj

Asnje nate gjumi nuk me ze
Mendoj perse jam e tille
Perse nuk mundem te fle
Arsyea eshte nuk te kam thene
"Naten e mire"

Une cdo nate peshperis
Naten e mire shpirt
Gjume te embel
Zoti te bekofte
Edhe ne mengjes te gezuar te te zgjofte

Drita e diellit kur shkelqen
Dashurine time per ty e perciell
Por tani as vete se di
Ne c'menyre te sillem me ty

Fjalet e tua
Nuk i dua
Sepse ato
Nuk jane per mua
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga T_o_n_i Sat 26 Feb 2011 - 7:41

whackbutt
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga WebMaster Sat 26 Feb 2011 - 7:46

Do jetoj edhe do perjetoj gjithcka edhe pse ti sje me mua jeta gjithmone vazhdon
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Selda Thu 10 Mar 2011 - 0:53

po qe se ndahemi une vec do hesht asgja tjeter skam cbaj
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Maksi Thu 10 Mar 2011 - 1:36

forumi do mbushet me lot nga te gjithe antaret
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Anila Thu 10 Mar 2011 - 1:37

te them ,lamtumire....
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga bobi 10 Thu 10 Mar 2011 - 1:46

Anila shkruajti:te them ,lamtumire....

se ka thene zoti,se do te te shoh derisa fytyra te rudhet celebrate005
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Arabela Thu 10 Mar 2011 - 9:17

do bien gjithe rehat
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga WebMaster Thu 10 Mar 2011 - 9:38

Se di se cfar mundet te ndodhi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Selda Thu 10 Mar 2011 - 9:44

as dua ta menoj
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Vizitor Thu 10 Mar 2011 - 9:45

nuk kam prej kujna te ndahem
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Selda Thu 10 Mar 2011 - 12:13

neqoftese ndahemi do te maj ne zemren teme si nje gur te cmum se e meriton :00bY053IohF:
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga dajti modh Thu 10 Mar 2011 - 12:37

prap do te kujtoj shpesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Selda Thu 10 Mar 2011 - 12:40

ne qoftese ndahena mund te thone lamtumire me za po shpirti do te thote te du gjithmone
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga dajti modh Thu 10 Mar 2011 - 12:42

neqoftese do ndahemi hija jote me ndjek kudo merzitje shume merzitje shume
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Yulia Thu 10 Mar 2011 - 12:44

nqs ne do te ndahemi faji do jete gjithmone i nje te treti! e di vet ti! merzitje shume
Yulia
Yulia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : itali
Postime Postime : 519
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/08/2010
Hobi Hobi : te fle gjume :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga dajti modh Thu 10 Mar 2011 - 12:45

uffffffffffffff sa mire qe erdhe se isha pertoke merzitje shume
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Yulia Thu 10 Mar 2011 - 12:47

he behu cik happy se dhe une ashu jam! shyqyr qe te gjeta! :5454787:
Yulia
Yulia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : itali
Postime Postime : 519
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/08/2010
Hobi Hobi : te fle gjume :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Selda Thu 10 Mar 2011 - 12:48

po u ndame do hup dhe une bashke me ate ndarje do hup ne zanin tan ne frymen tane
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga dajti modh Thu 10 Mar 2011 - 12:49

Yulia shkruajti:he behu cik happy se dhe une ashu jam! shyqyr qe te gjeta! :5454787:
pse eri ene ti eeeeeeeeeeeeeee. co ky fat i keq qe na ndjek neve nga mrapa eri merzitje shume merzitje shume merzitje shume merzitje shume qenka mbledh te percellumit sonte merzitje shume merzitje shume
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Yulia Thu 10 Mar 2011 - 12:50

s'duan te na shofin mire lal! na kane inat ahahahha
Yulia
Yulia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : itali
Postime Postime : 519
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/08/2010
Hobi Hobi : te fle gjume :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga dajti modh Thu 10 Mar 2011 - 12:52

Yulia shkruajti:s'duan te na shofin mire lal! na kane inat ahahahha
i zonte goja lesh ishalla pra ca me thone qesh qesh qesh qesh qesh qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Yulia Thu 10 Mar 2011 - 12:57

qesh qesh qesh qesh
Yulia
Yulia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : itali
Postime Postime : 519
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/08/2010
Hobi Hobi : te fle gjume :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga enigma Thu 10 Mar 2011 - 23:13
Kuku mos boft puna vaki!
po me ndodh i thom kur gru qeter mos te raft n'dor,dhe hajt udhemar traft puna qetu pari deren qel e ki.
00027003
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 72
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Arabela Thu 10 Mar 2011 - 23:14

une nuk mbaj faj
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Selda Fri 11 Mar 2011 - 0:12

po u ndame e kam imagjinu se jeta ka fillim e marim dhe kshu do eci pa kthy kryt mrama kurre
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga EpiKada Fri 11 Mar 2011 - 0:13

nqs ne u ndame ...faje une skam
nqs ne nuk ekzistojme ne te tere rruzullin
do me kerkosh ....por sdo me gjesh si njehere
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga aleksander matrin Fri 11 Mar 2011 - 0:21

Neqoftese ne do te ndahemi
nuk jemi as te paret as te fundit
aleksander matrin
aleksander matrin
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 189
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2011
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 11 Mar 2011 - 0:24

Nuk do vij puna per ndarje
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Selda Fri 11 Mar 2011 - 0:25

po u ndame secili do gjej naj tjeter
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Arabela Sat 12 Mar 2011 - 22:56

,,do bashkohemi prape qesh
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Maksi Sun 13 Mar 2011 - 1:00

edhe rruget tona do te ndahen
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga bobi 10 Sun 13 Mar 2011 - 2:07

te ndare jemi

ndahemi [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Selda Sun 13 Mar 2011 - 8:45

po ne u dame ca me u da ma ? qesh
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga EpiKada Mon 14 Mar 2011 - 0:21

KETU MERR FUND GJITHCKA

MOS ME KERKO ME TEK UNE SEPSE NUK EKZISTOJE PER TY

KERKO TE ME HARROSH ME PREZENCEN E TE TJERAVE

EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Anakonda Wed 8 Feb 2012 - 5:50

Ne qofte se ne te dy do te ndahemi edhe vete perendia do te vuante.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Neqoftese ne do te ndahemi Empty Re: Neqoftese ne do te ndahemi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi