Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tema në Lidhje me Jetën në Përgjithësi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tema në Lidhje me Jetën në Përgjithësi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Tue 31 Jan 2023 - 21:49

Tema në Lidhje me Jetën në Përgjithësi


 • Tema në Lidhje me Jetën në Përgjithësi

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Njeriu dhe Shëndeti


  Njeriu dhe ShëndetiMendja e shëndosh në një trup të shëndosh. Shëndeti ësht një mirëqenie e plotë mendore, fizike dhe psiko-emocionale dhe jo thjesht mungesa e një sëmundjeje. Këtu do të gjeni materiale të ndryshme lidhur me Mjekësin (Shëndetësin)...
  703 Temat
  2209 Mesazhet
  Thu 16 Oct 2014 - 19:28
  Anakonda Qepa e re fsheh shumë përparësi shëndetësore
 • Familja dhe Fëmijët


  Familja dhe FëmijëtFamilja dhe fëmijët janë shkolla e detyrave themeluar mbi dashurinë. Familja dhe fëmijët jan kryevepra e natyrës. Familja dhe fëmijët jan njësia bazë grupore e shoqërisë dhe i jepet mbrojtje nga shoqëria dhe shteti.
  186 Temat
  1095 Mesazhet
  Thu 16 Oct 2014 - 19:20
  Anakonda A janë vetëm llastuar apo edhe hiperaktivë
 • KËNDI I DASHURISË


  KËNDI I DASHURISËDashuria është dobësia më fisnike e shpirtit. Dashuria është poezia e ndjenjave. Dashuria shikon jo me sy, por me shpirt. Të dashurosh domëthënë të zgjedhësh. Puthja është vula e zgjedhjes. Dashuria është gjysma e fesë. Dashuria është sëmundje dhe iluzion kur je larg. Dashuria është vuajtje kur je i sinqertë...Këtu pra mundeni të diskutoni dhe të lexoni gjithçka rreth kësaj ndjenje kaq shum të përfolur dhe të ëndërruar, të njeriut.
  740 Temat
  31123 Mesazhet
  Fri 5 Jul 2019 - 9:34
  Anakonda Si dikur...
 • Tema Shoqërore


  Tema ShoqëroreKëtu do të trajtojm sëbashku temat e shumta në përgjithësi që i përkasin shoqëris, rrethit shoqëror që n'a rrethon. Mendimet, opinionet, idetë dhe konkluzionet që gjithsejcili nga ne ka në lidhje me shoqërin, mundemi t'i shprehim vetëm këtu...
  763 Temat
  21569 Mesazhet
  Fri 5 Jul 2019 - 9:30
  Anakonda Thoni Diçka!
 • Arsimi


  ArsimiNë këtë kategori mund të gjeni tema rreth Arsimit. Cdo gje mbi shkollen, universitetet, pedagogji. Libra shkollore, gjithcka qe i perket mesimit.
  54 Temat
  288 Mesazhet
  Sun 22 Sep 2013 - 3:43
  Anakonda Universitetet shqiptare, shumë poshtë atyre të rajonit
 • Koktej Diskutimesh


  Koktej DiskutimeshNe kete Kadegori behen edhe diskutohen tema te ndryshme duke filluar nga bota reale edhe duke mbaruar bota virtuale.
  1188 Temat
  8355 Mesazhet
  Fri 8 Jul 2016 - 4:21
  bekimi Pershendetje....
 • Recently shared images


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur