Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
vajza trevjeqare parashikon zjarret People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
vajza trevjeqare parashikon zjarret People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vajza trevjeqare parashikon zjarret

2 posters

Shko poshtë

vajza trevjeqare parashikon zjarret Empty vajza trevjeqare parashikon zjarret

Mesazh nga kasperi Mon 7 Mar 2011 - 6:37

Vajza trevjeçare nga Filipinet parashikon zjarret


Në Filipine shpejt u përhap lajmi për vajzën misterioze trevjeçare nga Barangay Mojon, e cila mund të parashikojë saktë se ku do të shpërthejë zjarri. Babai i saj (25 vjeçar) zbuloi se vajza e tij ishte “ndryshe”. Talentin e vajzës së saj e zbuloi muajin e kaluar. Po shëtisnin nëpër qytet dhe vajza i tha “Do të plasë zjarri në orën 9”. Babai kujtoi se vajza e tij ende nuk di ta shikojë orën.
Nëna e vajzës i tha gazetës “The Daily Guardian” se vajza disa herë ia ka qëlluar saktë shpërthimeve të zjarrit. Pasi që me aftësinë e saj ka hutuar dhe shokuar anëtarët e familjes, tregimi mbërriti tek kryetari i qytetit San Jose Rony Moline.

“Është e veçantë! Kjo për ne është një përvojë e re”, tha kryetari. Ai vizitoi vajzën dhe vërtetoi se vërtetë do të ketë zjarr në një vend dhe kohë të caktuar. Derisa ishte tek ajo tha “diçka do të digjej”. Disa sekonda më pas këmisha, e cila po qëndronte varur në shtëpi, filloi të digjej. “Askush nuk e preki”, tha ai. Molina tash ka urdhëruar zjarrfikësit që gjithmonë të jenë në gjendje gatishmërie. /
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

vajza trevjeqare parashikon zjarret Empty Re: vajza trevjeqare parashikon zjarret

Mesazh nga Anakonda Thu 5 Apr 2012 - 5:01

teper e vecante sidomos per moshen e saj
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi