Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Juventus barazon me Cesena, nuk mjaftojnë dy golat e Matrit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Juventus barazon me Cesena, nuk mjaftojnë dy golat e Matrit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Juventus barazon me Cesena, nuk mjaftojnë dy golat e Matrit

2 posters

Shko poshtë

Juventus barazon me Cesena, nuk mjaftojnë dy golat e Matrit Empty Juventus barazon me Cesena, nuk mjaftojnë dy golat e Matrit

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Mar 2011 - 23:38

Në minutën e 19 të ndeshjes është A.Matri ai që shënon golin e parë për Juventusin ndërsa në minutën e 21 dënohet me të verdhë M.Motta. Në minutën e 27 vjen kartoni i verdhë për :.Jimenez ndërsa në minutën e 35 është A.Matri ai që dyfishon rezultatin për bardh e zinjtë. Në minutën e 41 ngushton diferencën Cesena përmes një penalltie të gjuajtur nga L.Jimenez ndërsa G.Bufon dënohet me të verdhë. Në minutën e 43 vjen kartoni i dytë i verdhë për M.Motta i cili lë Juventusin me një lojtar mangut. Në minutën e 56 vjen kartoni i verdhë i L.Bonuçi ndërsa në minutën e 64 ndëshkohet M.Lauro. M.Parolo shënoi golin e barazimit për Cesenën në minutën e 80 duke çuar rezultatin në 2-2.

Juventus barazon me Cesena, nuk mjaftojnë dy golat e Matrit Bufon_200_200
Juventus barazon me Cesena, nuk mjaftojnë dy golat e Matrit 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Juventus barazon me Cesena, nuk mjaftojnë dy golat e Matrit 30l12rc Pytje & Përgjigje Juventus barazon me Cesena, nuk mjaftojnë dy golat e Matrit 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Juventus barazon me Cesena, nuk mjaftojnë dy golat e Matrit Empty Re: Juventus barazon me Cesena, nuk mjaftojnë dy golat e Matrit

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Mar 2012 - 19:31

Ishte alamet skuadre,por ra............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi