Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bajramaj fiton, Asllani barazon People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bajramaj fiton, Asllani barazon People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bajramaj fiton, Asllani barazon

Shko poshtë

Bajramaj fiton, Asllani barazon Empty Bajramaj fiton, Asllani barazon

Mesazh nga Li12i-GG ARMY Fri 26 Feb 2010 - 1:38

Bajramaj fiton, Asllani barazon 24o2g53


Mesfushorja Fatmire Bajramaj ishte startuese te Përfaqësuesja e Gjermanisë në futboll që fitoi 4:0 kundër Danimarkës, të mërkurën mbrëma në rrethin e parë të fazës grupore të turneut "Algarve Cup". Ky turne mbahet çdo vit në Portugali dhe është më i madhi për futbollin e femrave. Bajramaj luajti deri në minutën e 63-të. Në këtë turne është duke u paraqitur edhe Suedia, që të mërkurën barazoi me Norvegjinë. Sulmuesja Kosovare Asllani luajti nga minuta e 64-t për Suedinë. Suedia është fituese në fuqi e këtij turneu. Në këtë turne paraqiten 12 përfaqësuese që janë të ndara në tri grupe. Gjermania bën pjesë në Grupin A, ndërsa Suedia në Grupin B.
Li12i-GG ARMY
Li12i-GG ARMY
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : iTaLY
Postime Postime : 295
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/02/2010
Hobi Hobi : RRuGeN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi