Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ku Kendoni ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ku Kendoni ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ku Kendoni ?

+19
Tonii
Katniss
tironse
Ajo goca
Єямєℓiиdå
Selda
Maksi
Aristogata
Eliana
kasperi
Albert
daniel_X1
WebMaster
Darius
bobi 10
Emona
T_o_n_i
Arabela
Daku
23 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Ku Kendoni ?

Mesazh nga Daku Tue 22 Mar 2011 - 6:18

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nje nga pasionet e cdo njeriu eshte dhe kenga .
SHpesh ne kendojme ne vende te ndryshme .
Ku kendoni ju dhe ca kengesh ne pergjithesi.

Ne karaoke ?
Ne Dush?
Ne festa me Shoqnine?
Ne Dasma?
Ne vendin e punes ?


Une kam kenduar ke dasma e nje shokut tim te ushtrise dhe me kane pelqyer dasmoret . natyrisht popullore ka qene .Ka raste qe ikim dhe ne karaoke dhe me shume kam kenduar kenge te lehta te muzikes tone :)
Kur kendoj sikur clirohem me jep shume emocion
SHpesh kendoj dhe kur jam vetem dhe po punoj dicka , me duket sikur sjam vetem kur kendoj.
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Arabela Tue 22 Mar 2011 - 6:20

une kendoj duke lare enet hahaha hahaha
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga T_o_n_i Tue 22 Mar 2011 - 6:24

kur bej cicin celebrate005
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Daku Tue 22 Mar 2011 - 6:26

pooooo eshte nje moment qe kendohet .
Perpara ka qene tradite kendonin shoferat se kishin rruge te gjata.
Nje moment qe kendoj eshte dhe kur udhetoj me makine per te shkuar diku , shtyhet rruga dhe ka gallate.

Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Emona Tue 22 Mar 2011 - 23:52

Kendoj gjdodite...Ne mengjes,ne Pune [You must be registered and logged in to see this image.] ....Kur jom Vetem ne Shpi Kengoj Opaaaaaaaa qesh.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga bobi 10 Sat 26 Mar 2011 - 6:28

kendoj me isooooooooooooooooooo [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne ceremoni te ndryshme gezimi,edhe ne ambjentin familjar,kur gatuaj [You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Arabela Sat 26 Mar 2011 - 6:39

kendoj vetem kur ndihem ne qejf,,,kudo neper shtepi brava brava
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Darius Sat 26 Mar 2011 - 6:43

kur bej banjo :dushi: :dushi:
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga WebMaster Sat 26 Mar 2011 - 6:53

Ne vaske :saunaa:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Emona Sat 26 Mar 2011 - 6:55

Romeo shkruajti:kur bej banjo [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


Ooo Ti je Talent PO se di askush Se Kendon veten ne banjo e nuk te ndegjo askush! [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Arabela Sat 26 Mar 2011 - 6:57

duke :fshes,: :fshes,: :fshes,: qesh
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga daniel_X1 Sat 26 Mar 2011 - 7:01

ne makin edhe :saunaa:
daniel_X1
daniel_X1
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : atmosfer
Postime Postime : 248
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/03/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : pak nga te gjitha

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Emona Sat 26 Mar 2011 - 7:09

Arabela shkruajti:duke [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] Edh un si KJo.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Albert Sat 26 Mar 2011 - 7:12

kur ndihem ne qejf
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 76
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga kasperi Sat 26 Mar 2011 - 7:41

ne mal dhe ne fusha,ku sme degjojne te tjeret,sepse qeshin me mu
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Eliana Sat 26 Mar 2011 - 8:50

zakonisht kur bej dush nuk e di pse me frymezon dushi ndohsta ngaqe aty jam vetem dhe sme degjon njeri :dushi:
Eliana
Eliana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 174
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/02/2011
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Letersia

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga daniel_X1 Sat 26 Mar 2011 - 8:53

po ti je ajo komshija imeqe kendon ne oren 3 te nates na le pa gjum moj vajze qesh 432965
daniel_X1
daniel_X1
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : atmosfer
Postime Postime : 248
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/03/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : pak nga te gjitha

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga bobi 10 Sat 26 Mar 2011 - 10:05

tani

shyqyr

iku [You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Aristogata Sat 26 Mar 2011 - 10:09

ne dush ,duke ber punet e shtepis


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Vizitor Sat 26 Mar 2011 - 10:10

kur i fus nai gote celebrate005
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Maksi Sat 26 Mar 2011 - 10:15

kur udhetoj
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Selda Sat 26 Mar 2011 - 10:16

ku te ma jap fiksimi
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 26 Mar 2011 - 10:26

Ne dhomen time kur jam vetem
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Vizitor Sat 26 Mar 2011 - 10:29

kur du me bo sexs ............... e  qeshur :fishkelleje: :284971: :furiosi18:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga daniel_X1 Sun 27 Mar 2011 - 0:19

vetem kur jame ne qejfe
daniel_X1
daniel_X1
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : atmosfer
Postime Postime : 248
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/03/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : pak nga te gjitha

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Ajo goca Sun 27 Mar 2011 - 0:22

qesh ufffffff kur te du

meqe me ra menja te kendoj une n jeehre qesh qesh

tka baba cun lelle cuno gushpellumb e tka baba cun lele cuno gush pellujmbbb celebrate005 celebrate005 jasha adelajda adelajda jasha adelajda qesh
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga T_o_n_i Sun 27 Mar 2011 - 0:23

kur marr rrogen e muajit qesh
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Selda Sun 27 Mar 2011 - 8:00

kur me shkon menja per kyt kange qesh qesh

Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga tironse Sun 27 Mar 2011 - 8:03

Tironci shkruajti:kur du me bo sexs ............... e  qeshur :fishkelleje: :284971: :furiosi18:
ne dush mas seksit qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh celebrate005 celebrate005 celebrate005
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Darius Sun 27 Mar 2011 - 8:13

EmoNa shkruajti:
Romeo shkruajti:kur bej banjo [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


Ooo Ti je Talent PO se di askush Se Kendon veten ne banjo e nuk te ndegjo askush! [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Emona do te 111111 geeegge
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga WebMaster Sun 27 Mar 2011 - 8:15

Ne makine edhe ne dush celebrate005


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Daku Sun 27 Mar 2011 - 8:16

Duke qeruar patate :P
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga tironse Sun 27 Mar 2011 - 8:17

tu kref floket qesh qesh
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Daku Sun 27 Mar 2011 - 8:19

Lum si ti :P

Kur luj Tavell :P
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga tironse Sun 27 Mar 2011 - 8:20

kur morr rrogen se e kom te majme qesh qesh qesh
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Aristogata Mon 26 Dec 2011 - 11:06

kur laj enet kendoj me shpesh,shtyj kohen (tongueout)


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Katniss Mon 26 Dec 2011 - 11:07

Ne skene, para publikut.
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Emona Mon 26 Dec 2011 - 11:32

Motren Kengrate un s'po e dija Callipe lol...

Kengon ,kur bej punt e shtepisssss ...e kom marak celebrate005

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Tonii Mon 26 Dec 2011 - 12:23

ne maj te tarraces [You must be registered and logged in to see this image.]
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Arabela Mon 26 Dec 2011 - 21:30

Emona shkruajti:Motren Kengrate un s'po e dija Callipe lol...

Kengon ,kur bej punt e shtepisssss ...e kom marak celebrate005

edhe une,,,vej muziken une keshtu dhe kendoj bashke,,,biles dhe fshesen e kam blere qe mos shume zhurme se me prish tingullin,,,, 00027003 :541221: :541221: (tongueout)
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi