Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ku Kendoni ? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ku Kendoni ? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ku Kendoni ?

+19
Tonii
Katniss
tironse
Ajo goca
Єямєℓiиdå
Selda
Maksi
Aristogata
Eliana
kasperi
Albert
daniel_X1
WebMaster
Darius
bobi 10
Emona
T_o_n_i
Arabela
Daku
23 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Ku Kendoni ? - Faqe 2 Empty Ku Kendoni ?

Mesazh nga Daku Tue 22 Mar 2011 - 6:18

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nje nga pasionet e cdo njeriu eshte dhe kenga .
SHpesh ne kendojme ne vende te ndryshme .
Ku kendoni ju dhe ca kengesh ne pergjithesi.

Ne karaoke ?
Ne Dush?
Ne festa me Shoqnine?
Ne Dasma?
Ne vendin e punes ?


Une kam kenduar ke dasma e nje shokut tim te ushtrise dhe me kane pelqyer dasmoret . natyrisht popullore ka qene .Ka raste qe ikim dhe ne karaoke dhe me shume kam kenduar kenge te lehta te muzikes tone :)
Kur kendoj sikur clirohem me jep shume emocion
SHpesh kendoj dhe kur jam vetem dhe po punoj dicka , me duket sikur sjam vetem kur kendoj.
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Ku Kendoni ? - Faqe 2 Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Maksi Mon 26 Dec 2011 - 22:14

kur udhetoj
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? - Faqe 2 Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Arabela Tue 27 Dec 2011 - 2:20

ne mengjes me shume,,por ka raste dhe pasdite,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? - Faqe 2 Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga tipi engjellor Fri 30 Dec 2011 - 2:39

po varet nga disponimi ama kur jam vetem hahahah edhe kthej koken anash po me shef kush hahahahah
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? - Faqe 2 Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Maksi Fri 30 Dec 2011 - 2:40

ne stadium
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? - Faqe 2 Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Arabela Fri 30 Dec 2011 - 5:28

ku te me kendohet,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? - Faqe 2 Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Daku Tue 3 Jan 2012 - 7:27

Ne Makine gjate udhetimit
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? - Faqe 2 Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Free spirit Tue 3 Jan 2012 - 7:31

varet nga ambjenti dhe me ke jam
zakonisht kendoj ne dhomen time kur degjoj muziken qe me pelqen
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? - Faqe 2 Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 21:23

kendoj kur laj enet,dhe kur bej punet sepse i bej me mire prandaj.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? - Faqe 2 Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 0:11

Anakonda shkruajti:kendoj kur laj enet,dhe kur bej punet sepse i bej me mire prandaj.

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku Kendoni ? - Faqe 2 Empty Re: Ku Kendoni ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi