Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare

5 posters

Shko poshtë

Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare Empty Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare

Mesazh nga WebMaster Tue 29 Mar 2011 - 5:19

Miqtë e saj të ngushtë e thërrasin Zace, ndërsa ende në profilin e saj në facebook vazhdon ta kujtojë me mall shoqen e saj Emmyn, këngëtaren e ndjerë. Zajmina cilësohet si një nga vajzat më seksi të skenës shqiptare, madje, ajo kur ballafaqohet me gazetarë e ka në gojë shprehjen “fillojmë me intervistën”. Kjo ndodhi edhe me takimin tonë, bile ajo me ketë shprehje do t’ua kalojë standardeve të Vipave internacionalë. Arsyeja. Nuk ka shumë kohë.Por, në intervistën e saj për gazetën tonë, ajo rrëfen se nuk ka kohë t’i ndjekë kolegët e saj, dhe se është shumë e angazhuar me Fakultetin e Arkitekturës. Fjalë pak, por hire shumë, shumë trendi nuk përton që ndonjë fjalë të na e thotë edhe në anglisht.Arkitektja e ardhshmshme“Kosova Sot”: Do të jeni këtë vit të festivalin “Top Fest 8”?Zajmina Vasjari: Maybe – Ndoshta!…“Kosova Sot”: Thoni kështu sepse nuk jeni e sigurt, apo nuk keni ndonjë këngë gati?Zajmina Vasjari: Këngë kam gati, por e vërteta është se unë i kam kushtuar shumë rëndësi shkollës këto dy vjetët e fundit dhe nëse do të jem gati pse jo.

“Kosova Sot”: Si po të ecën shkolla?

Zajmina Vasjari: Mirë, unë studioj për arkitekturë.

“Kosova Sot”: Një arkitekte e ardhshme, çfarë do të kishe ndryshuar në Tiranë, apo të pëlqen ashtu siç është?

Zajmina Vasjari: Hahahaahha, këtë shprehje e kam dëgjuar shpesh herë. Them që po dhe me të thënë të drejtën Tirana e ka shumë të nevojshme një ndryshim.

“Kosova Sot”: Për shembull. A do ta lije Lanën të kalonte në mes të Tiranës?

Zajmina Vasjari: Nuk do ta lija në atë gjendje që është, por në një gjendje pak më ndryshe me disa standarde të tjera do të investoja për këtë lumë që kalon mes përmes Tiranës, për Lanën.

S’ka ide për këngën e Aurelës

“Kosova Sot”: Ç’ mendon Zajmina për këngën dhe klipin e Aurela Gaçes, që do të shkojë në Eurosong?

Zajmina Vasjari: S’e kam idenë fare, nuk e kam parë.

“Kosova Sot”: S’e ke parë nuk të ka interesuar apo çfarë?

Zajmina Vasjari: S’kam pasur fare kohë, jam pa kohë dhe nuk më del koha që të shikoj këngë dhe klipe.

“Kosova Sot”: Të ka ndihmuar të qenit sexy në profesionin si këngëtare?

Zajmina Vasjari: Nuk e di, ndoshta nuk do të isha marrë fare me këtë profesion.

Por, ne kishim edhe shumë e shumë pyetje për të, por duke qenë siç na tha se nuk kishte shumë kohë, e aq më tepër që adhuruesit nuk e kanë shumë mendjen se çfarë thotë ajo, por s’e si duket ajo, ne u lëmë të shihni disa nga fotot e saja sensuale. Por, mësuam se adhuruesit e saj do të kenë mundësi ta shohin disa ditë në reality-shou “Vip Shpija 2” që do të startojë më 1 prill, por edhe këtu nuk do rrijë shumë ditë, sepse nuk ka kohë.

Intervistoi: M. Gjokaj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare Empty Re: Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare

Mesazh nga Leo_uk Tue 29 Mar 2011 - 6:31

Arkitekte kjo? qesh qesh qesh

Paska zanatin e Kleas.. 00027003
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare Empty Re: Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 29 Mar 2011 - 10:04

Per te nxjerr tulet jashte eshte kjo se per pune tjeter hic.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare Empty Re: Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare

Mesazh nga Leo_uk Tue 29 Mar 2011 - 10:08

e pra se une kete e kam pare ne video me Ciljeten ma dergoi njena .. 00027003

Nga u be arkitekte kjo... qesh qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare Empty Re: Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 29 Mar 2011 - 10:10

Bahen ore me shoqni sot edhe president bahet kjo me desht..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare Empty Re: Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare

Mesazh nga Leo_uk Tue 29 Mar 2011 - 10:12

po nuk ka koh kjo te behet presidente se behet.. qesh qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare Empty Re: Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare

Mesazh nga Emona Tue 29 Mar 2011 - 22:55

Qyqe Kush Mo E bukur Kjo aaaa? Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare 61998 Sode Kuptova Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare 398758 Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare 398758

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare Empty Re: Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 19:07

Ket pun kan kengetaret,per cfare i arin leket...........
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare Empty Re: Zajmina Vasjari Bukuroshja e estradës shqiptare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi