Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
MODA DHE ESTETIKA, VIP & LIFESYLE People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
MODA DHE ESTETIKA, VIP & LIFESYLE People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Sat 4 Feb 2023 - 14:20

MODA DHE ESTETIKA, VIP & LIFESYLE


 • MODA DHE ESTETIKA, VIP & LIFESYLE

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Moda & Estetika


  Moda & EstetikaModa dhe dëshirat për te qene i/e bukur veshje të kohëve të fundit, gjithçka që mund t'ju bëjë sa më tërheqës/e ndaj partnerit/partneres. Por moda nuk është vetëm të harxhosh para pa masë duke blerë rroba të shtrenjta, moda është edhe ajo ç'far të bën të ndjehesh i/e lirë dhe komfort/e me veshjen tënde.
  2816 Temat
  11624 Mesazhet
  Sat 19 Jan 2019 - 9:45
  Shkembi Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video)
 • VIP Shqiptarë


  VIP ShqiptarëVipat e gjith botes ata qe pushtojne vemendjen e mediave dhe te diskutimeve te perditshme,mendimet tuaja krahasimet dhe me shum per Vipat
  2449 Temat
  7282 Mesazhet
  Sat 19 Jan 2019 - 9:45
  Shkembi Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video)
 • VIP të huaj


  VIP të huajThashethemet, dhe lajmet me te reja nga V.I.P-at, te huaj.. i gjeni këtu ne kete kategori.
  1067 Temat
  2743 Mesazhet
  Sat 19 Jan 2019 - 9:45
  Shkembi Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video)
 • Lifestyle


  LifestyleInformacionet të cilat do t'i lexoni këtu, i përkasin ç'do fushe të jetës dhe janë grumbulluar e sjellur këtu anemban globit tokësor...
  983 Temat
  2667 Mesazhet
  Mon 2 May 2016 - 2:11
  Anakonda Kjo kamerë mund t’iu mbrojë nga grabitësit
 • Recently shared images


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur