Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çfarë e bën atë të çmendet? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çfarë e bën atë të çmendet? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çfarë e bën atë të çmendet?

+12
CuN@BosS/
Poeti Dhimbjes
Єямєℓiиdå
Maksi
Ajo goca
WebMaster
dajti modh
bobi 10
Arabela
Eliana
EpiKada
kasperi
16 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga kasperi Wed 30 Mar 2011 - 2:21

Çfarë e bën atë të çmendet?
Disa meshkuj çmenden pas gjoksit të femrave, disa pas kaviljeve. Por ka edhe nga ata që e konsiderojnë barkun tundues… Zbulo atëherë si dhe me kë të përdorësh armët e tua të joshjes.
Nëse i pëlqen fytyra dhe sytë e tu
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ç'do të thotë - Sytë janë pasqyra e shpirtit. Një mashkull mund të joshet nga gjoksi yt, nga kofshët e tua apo nga vithet. Por kur bëhet fjalë për dashuri, sytë dhe fytyra marrin shumë rëndësi. Me sytë bie në dashuri.

Ç'mashkull është - Në erotizmin e tij shkrihen komponentët intimë dhe ata sentimentalë. Këshilla për ty. Një studim tregon se dashuria fillon kur mashkulli dhe femra shihen intensivisht në sy. Bëj dashuri me sy hapur, kështu do ta çmendësh fare.Nëse ai pëlqen qafën tënde

Ç'do të thotë - E lëmuar, e butë, qafa e tërheq më shumë sesa këmbët. Qafa idealisht lidh zemrën dhe trurin. Në botën e kafshëve, po i tregove qafën, je i nënshtruar. Pra, nëse i afron qafën, mesazhi është: "Dorëzohem, por mos më bëj keq."

Ç'mashkull është - Mund të jetë një dominues që i pëlqen të udhëheqë lojën. Qafa është simbol dhembshurie, por të jep edhe mendime sadiste. Qafa është mbretëria e puthjeve, por edhe e kafshimeve.
Këshilla për ty - Shfrytëzo potencialin sensual të qafës: qafa e përkulur lehtë në drejtim të shpinës bën pjesë në skenarin e joshjes.

Nëse atij i pëlqen goja jote
Ç'do të thotë - Goja është një simbol seksual. Gjysmë e mbyllur ajo të kujton puthjet e thella ... Sipërfaqja e gojës është një mukozë: e ndjeshme, e butë, e pambrojtur. Një kontakt me gojën është shumë intim.
Ç'mashkull është - Është një tip direkt, i pëlqejnë kënaqësitë e jetës. Goja është simbolikisht e lidhur me ushqimin. Kush do gojë, do komunikimin.
Këshilla për ty - Përtej 1000 mënyrave të të puthurit dhe të përdorimit të gojës gjatë dashurisë, zbulo vlerën e gjesteve evokuese. Kalo lehtë një gisht në konturin e buzëve dhe në majë të gjuhës. Kjo është një ftesë e hapur për dashuri.

Nëse atij i pëlqejnë flokët tuaja

Ç'do të thotë - Në imagjinatën mashkullore, flokët janë pjesa më e dukshme e feminilitetit. Në fakt, disa meshkuj, s'i pëlqejnë femrat me flokë të shkurtra.
Ç'mashkull është - Atij i pëlqen gruaja grua, pra klasike, me flokë të gjata. Do ëmbëlsinë, joshjen femërore.
Këshilla për ty - Për meshkujt, flokët përfaqësojnë anën "kafshërore" të femrave. Flokët e gjata me shtëllunga kanë një ngarkesë të fortë seksuale. Dhe nëse i mban flokët të lidhura gjatë ditës, në çastin që i lëshon, i bën atij një ftesë të hapur për dashuri.

Nëse atij i pëlqejnë duart tuaja

Ç'do të thotë - Duart janë një objekt i fortë erotik. Ai i përfytyron duart e tua se si lëvizin gjatë dashurisë. Edhe një dorë e zakonshme femre ngjall emocione te mashkulli, sepse është simbol mbrojtës, i ngrohtë dhe amënor.
Ç'mashkull është - Ai nuk ndalet në fasadë, gërmon në thellësi, ka shije të rafinuara. Ai mund të bllokohet përpara një dore të lënë pas dore qoftë ajo edhe e një gruaje shumë të bukur.
Këshilla për ty. Përdor një komunikim pa fjalë, me gjeste dhe vështrime. Dhe kur i drejtohesh atij, tregoj i pulset. Është një mesazh që do të thotë: "Shiko, jam e pambrojtur, nuk bëj rezistencë, merrmë."
[You must be registered and logged in to see this image.]


Nëse atij i pëlqen gjoksi
Ç'do të thotë - Gjoksi i jep fëmijës ushqim, ngrohtësi, siguri: funksioni i trefishtë mbetet në kujtesën e fëmijës përjetë. Edhe kur rritet, gjoksi mbetet për mashkullin një objekt i rëndësishëm evokues.
Ç'mashkull është - Një mashkull që tërhiqet nga gjoksi i madh, transferon tek partnerja kujtimin e një nëne gjithmonë të pranishme në jetën e tij. Po për meshkujt që pëlqejnë gjoksin e vogël, ç'mund të thuhet? Ata janë kaq të bindur për burrërinë e tyre saqë i duan tek femra edhe disa karakteristika mashkullore.
Këshilla për ty - Kërkoji të të lyejë gjoksin me krem. Përveç të mirave estetike, ky do të jetë një masazh që do ta çmend ë fare. Sipas disa sondazheve, meshkujve u pëlqen gjoksi që rri në një gotë shampanje.

Nëse atij i pëlqen barku yt

Ç'do të thotë - Barku jep idenë e mëmësisë, por përfaqëson dhe një etapë të kalimit më poshtë. Pra është një përzierje pafajësie dhe provokimi.

Ç'mashkull është. Tradicionalisht kurioz i potencialit femëror.Ai pëlqen barkun e fryrë, është indiferent ndaj barkut të sheshtë.

Këshilla për ty - Sipas "Tantra", kërthizës i korrespondon një nga chakra-t, një burim energjik që lëshon nxehtësi. Për ta stimuluar atë, ushtrohu me një teknikë frymëmarrje. E shtrirë, merr frymë thellë sa të të fryhet barku, pastaj nxirre ajrin me forcë jashtë.

Nëse ai pëlqen vithet e tua

Ç'do të thotë - Paraardhëset tona bënin dashuri duke i kthyer shpinën partnerit. Nëse deri përpara pak kohësh gjoksi konsiderohej më joshës, tani më joshëse konsiderohen vithet. Ç'mashkull është. Mund të ketë një sjellje maskiliste ndaj marrëdhënieve intime. Atij i pëlqen gruaja-pre, që në dashuri i lë atij komandën.

Këshilla për ty - Lëre atë të bëjë dashuri si të dojë.

Nëse i pëlqejnë këmbët e tua
Ç'do të thotë - Këmbët e bëjnë atë të ëndërrojë, sepse çojnë në zona "të nxehta". Ç'mashkull është. Ai i do gratë, por pa dashur t'i dominojë me çdo kusht, thonë seksologët. Këmbët e femrave megjithëse janë joshëse, shprehin dhe lëvizje, pavarësi. Kështu, ai pret që në dashuri ta marrësh ti iniciativën.
Këshilla për ty - Një sondazh tregon se 71 % e meshkujve pëlqejnë mbajtëset e çorapeve të zeza që nxjerrin në pah kofshët.Nëse atij i pëlqejnë këmbët e tua (pjesa e poshtme)

Ç'do të thotë - Femrat në përgjithësi i kushtojnë rëndësi pedikyrit. Dhe bëjnë mirë, sepse këmbët mund të zgjojnë interes erotik. Këpucët me taka të larta dhe me lidhëse të holla e shtojnë feminilitetin dhe joshjen.

Ç'mashkull është - Nëse gjatë dashurisë, ai u dedikohet këmbëve të tua, është një dashnor i kujdesshëm dhe bujar. Ai e njeh fuqinë e joshjes të çdo centimetri të trupit të gruas që do.

Këshilla për ty - Taka të larta dhe të holla. Sipas një sondazhi, këto e çmendin shumicën e meshkujve. [You must be registered and logged in to see this image.]

kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga EpiKada Wed 30 Mar 2011 - 2:33

Mjafton zeri im.....dhe ja heq trurin ;)
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Eliana Wed 20 Apr 2011 - 9:23

varet, ceshtje shijesh ....ndoshta edhe une
Eliana
Eliana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 174
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/02/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Letersia

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga kasperi Thu 21 Apr 2011 - 8:33

aroma e parfumit :fiori074: gje tjeter
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Arabela Thu 21 Apr 2011 - 8:49

ku e di une qesh rendesi ka qe cmendet :afro: :afro: qesh geeegge 432965
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga bobi 10 Thu 21 Apr 2011 - 9:47

nqs cmendet spitalet e pasiqiatrise vuajne per paciente [You must be registered and logged in to see this image.]


S'kam koment ne lidhje me cmendine [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga dajti modh Thu 21 Apr 2011 - 11:07

vetem prania ime celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga WebMaster Thu 21 Apr 2011 - 11:08

Thjeshtesia ime qesh
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga dajti modh Thu 21 Apr 2011 - 11:13

era qe leshon trupi ime Çfarë e bën atë të çmendet? 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Ajo goca Fri 22 Apr 2011 - 21:20

cdo gje ndoshta
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga WebMaster Wed 27 Apr 2011 - 11:48

Gjithcka po syt e mia me shume wink1
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Arabela Wed 27 Apr 2011 - 22:52

Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Maksi Wed 27 Apr 2011 - 23:40

menyra e komunikimit
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 29 Apr 2011 - 12:14

Po ku di une ohu uu uu..mire eshte te mos cmendet hic.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga dajti modh Fri 29 Apr 2011 - 12:22

e cmendur eshte deri sa me ka pranuar mua Çfarë e bën atë të çmendet? 426788 qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga WebMaster Fri 29 Apr 2011 - 12:24

Zeri im syte e mi edhe duart e mia po ashtu trupi im normale ska ku te shkoj pa i pelqyer 00027003
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga dajti modh Fri 29 Apr 2011 - 12:25

dihet mo ca me thone 00027003
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 29 Apr 2011 - 12:50

... kur i them (edhe perse e dobet eshte) qe, sikur edhe pak kile te kishe hequr, do dukeshe akoma me elegante... hahahahaah
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga CuN@BosS/ Fri 29 Apr 2011 - 12:58

i afrohem e i them degjoje pak eren e parfumit 00027003 qesh
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga WebMaster Fri 29 Apr 2011 - 13:02

qesh 00027003
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga CuN@BosS/ Fri 29 Apr 2011 - 13:23

tja gris bluzen me dhembe 00027003 qesh
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Arabela Fri 29 Apr 2011 - 18:23

do e pyes njehere 777777 mgjs nuk po dua ta di hopphopp hopphopp
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Anakonda Sat 11 Feb 2012 - 18:44

Ndoshta thjeshtesia,e sinqeriteti im e ben ate te cmendeet.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Arabela Sun 12 Feb 2012 - 21:43

fakti qe e bej te ndihet i plotesuar teresisht,,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga WebMaster Sun 12 Feb 2012 - 21:50

Barku ime hahaha :541221:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Maksi Sun 12 Feb 2012 - 21:53

Nuk besoj se kam dicka qe do cmendja dike
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Arabela Wed 15 Feb 2012 - 7:09

Marino shkruajti:Nuk besoj se kam dicka qe do cmendja dike
oh po qe ke,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Fata Fri 17 Feb 2012 - 10:45

S'ka lind ende ai..
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 17 Feb 2012 - 11:12

Ke ate?! hm,m
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Maksi Fri 17 Feb 2012 - 11:14

po he de ke? [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Shkembi Fri 17 Feb 2012 - 11:15

ka shku ne drejtim te paditur :541221:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Maksi Fri 17 Feb 2012 - 11:18

ne cmendine ka vajt hahahahah?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Shkembi Fri 17 Feb 2012 - 11:30

i paska ra tulla keq pas koke :541221:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Maksi Fri 17 Feb 2012 - 11:31

jo jo i ka ik pini hahahah
4
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Shkembi Fri 17 Feb 2012 - 11:32

paska merdhif krejt :541221:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Maksi Fri 17 Feb 2012 - 11:33

paska ik per xinxife hahahah\
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Shkembi Fri 17 Feb 2012 - 11:37

i paskan fluturu pellumbat :541221:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Maksi Fri 17 Feb 2012 - 11:38

i paska ik vici hahah nga ahuri hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Fata Fri 17 Feb 2012 - 11:40

Ka shku me nejt te dajet...
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Shkembi Fri 17 Feb 2012 - 11:43

ka dash me humb gjurmet hahahaha

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë e bën atë të çmendet? Empty Re: Çfarë e bën atë të çmendet?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi