Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Adoleshentja më e gjatë në botë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Adoleshentja më e gjatë në botë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentja më e gjatë në botë

2 posters

Shko poshtë

Adoleshentja më e gjatë në botë  Empty Adoleshentja më e gjatë në botë

Mesazh nga Emona Wed 20 Apr 2011 - 23:46

Bangkok, 14 prill - Adoleshentja më e gjatë në botë sipas librit të rekordeve, 19-vjeçarja Malee Duangdee nga Tajlanda, është e lartë 2.12 metra dhe 127 kilogramë e rëndë, por akoma vazhdon të rritet, pasi që prindërit e saj nuk mund të përballojnë injeksionin, që duhet ta marrë çdo tre muaj.
Lartësia e saj ekstreme është pasojë e tumorit në tru, me të cilin është diagnostikuar si nëntëvjeçare. Tumori në trupin e saj i ka shkaktuar çrregullim hormonal dhe probleme me shikimin, transmetojnë agjencitë.
“Kurrë nuk kam pasur të dashur. Mendoj se martesa nuk është e mundshme për dikë si unë. Babai është shumë i shqetësuar për mua dhe askund nuk më lë vetëm, pasi nganjëherë më nevojitet ndihma për t’u ngritur”, ka thënë Malee, e cila për shkak të dallimit nga moshatarët e saj shpesh është përqeshur në shkollë. “Fëmijët ishin të dhunshëm me mua dhe më përqeshnin me emra të ndryshëm. Që kur kam lënë shkollën, përpiqen të kem më shumë vetëbesim. Jam mësuar me jetën time, por është e vështirë”, ka shtuar ajo.


(Video)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adoleshentja më e gjatë në botë  Empty Re: Adoleshentja më e gjatë në botë

Mesazh nga Anakonda Thu 5 Apr 2012 - 4:27

qyqa none sa qewnka kjo...........................
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi