Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Agnesa dhe Simone të dashuruar ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Agnesa dhe Simone të dashuruar ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Agnesa dhe Simone të dashuruar ?

+2
Emona
WebMaster
6 posters

Shko poshtë

Agnesa dhe Simone të dashuruar ? Empty Agnesa dhe Simone të dashuruar ?

Mesazh nga WebMaster Mon 25 Apr 2011 - 22:58

Ai flet italisht, ndërsa ajo i’a kthen gjithnjë në anglishte e madje shumë herë edhe në Shqip. Aq sa balerini Simone Pigliacelli ka filluar jo vetëm të kuptojë, por edhe të flasë nga pak shqip.Në të gjithë këto ditë i kanë ngacmuar jo pak për një flirt të mundshëm mes tyre. Simone nuk përpiqet të mohojë, ndërsa Agnesa tregohet e kujdesshme.Ama edhe ajo nuk është se e ka mohuar 100 përqind mundësinë e një historie dashurie. Tani për tani i shmanget ngacmimeve duke thënë”E kam mendjen tek kërcimi. Më vonë? Asnjëherë nuk i dihet”.Lënë të nënkuptohet bukuroshja nga Kosova, të cilës në fakt i ka rënë për fat një partner interesant.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Agnesa dhe Simone të dashuruar ? Empty Re: Agnesa dhe Simone të dashuruar ?

Mesazh nga Emona Tue 26 Apr 2011 - 4:44

Uaaa U dashuru edh Kjo aaaa????

DTHS u Be Fole e Beqarve siq duket!!Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Agnesa dhe Simone të dashuruar ? Empty Re: Agnesa dhe Simone të dashuruar ?

Mesazh nga Leo_uk Tue 26 Apr 2011 - 5:46

po pse flet anglisht kjo Agnesa? Mos rri gje ne angli me shpi? geeegge

mbase e ka kush numrin e kesaj apo emailin.. do me beni shume nder... 00027003
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Agnesa dhe Simone të dashuruar ? Empty Re: Agnesa dhe Simone të dashuruar ?

Mesazh nga Atin@ Tue 26 Apr 2011 - 6:04

Agnesa Vuthaj esht ne lidhje dashurie me kik bokserin Kosovar i cili jeton ne USA-Elvir Muriqi dhe esht 7 her me i bukur se ky italiani Pff mos me merz
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Agnesa dhe Simone të dashuruar ? Empty Re: Agnesa dhe Simone të dashuruar ?

Mesazh nga Emona Tue 26 Apr 2011 - 23:43

Atin@ shkruajti:Agnesa Vuthaj esht ne lidhje dashurie me kik bokserin Kosovar i cili jeton ne USA-Elvir Muriqi dhe esht 7 her me i bukur se ky italiani Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 455707574


Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758 Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758 Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758 Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758 Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758 Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758 Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758
C'ka em ke Bo Me Qesh Llokume...Moj U nda kjo Pej Elvirti kishe!!? Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 61998

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Agnesa dhe Simone të dashuruar ? Empty Re: Agnesa dhe Simone të dashuruar ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 27 Apr 2011 - 19:41

Shume koti kjo Agnesa....lidhje kalimtare vec derisa te mbaroj dancing.. Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 426788
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Agnesa dhe Simone të dashuruar ? Empty Re: Agnesa dhe Simone të dashuruar ?

Mesazh nga Atin@ Thu 28 Apr 2011 - 0:16

EmoNa shkruajti:
Atin@ shkruajti:Agnesa Vuthaj esht ne lidhje dashurie me kik bokserin Kosovar i cili jeton ne USA-Elvir Muriqi dhe esht 7 her me i bukur se ky italiani Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 455707574


Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758 Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758 Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758 Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758 Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758 Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758 Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758
C'ka em ke Bo Me Qesh Llokume...Moj U nda kjo Pej Elvirti kishe!!? Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 61998

kur u nda mojjjjj se spe disha un :O Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 426788
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Agnesa dhe Simone të dashuruar ? Empty Re: Agnesa dhe Simone të dashuruar ?

Mesazh nga Emona Thu 28 Apr 2011 - 7:01

Ermelinda shkruajti:Shume koti kjo Agnesa....lidhje kalimtare vec derisa te mbaroj dancing.. Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 426788

Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758 Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758 Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758 Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758 He mi I Jep veti pak Fame kjo Goca Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 51319

Em dua lidhje s'du lidhje me kete Italjanin Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 61998 Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758 Agnesa dhe Simone të dashuruar ? 398758

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Agnesa dhe Simone të dashuruar ? Empty Re: Agnesa dhe Simone të dashuruar ?

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 18:28

u dashuruan keta,ndersa ju rrini beqare.........

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Agnesa dhe Simone të dashuruar ? Empty Re: Agnesa dhe Simone të dashuruar ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi