Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Angelina dhe Brad planifikojnë të martohen  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Angelina dhe Brad planifikojnë të martohen  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angelina dhe Brad planifikojnë të martohen

2 posters

Shko poshtë

Angelina dhe Brad planifikojnë të martohen  Empty Angelina dhe Brad planifikojnë të martohen

Mesazh nga Emona Mon 30 May 2011 - 5:41

Angelina dhe Brad planifikojnë të martohen  29-angelina_2905111758_4
Los Angeles, 29 maj - Brad Pitt dhe Angelina Jolie pritet së shpejti të legalizojnë lidhjen e tyre. Edhe pse që 6 vjet janë së bashku dhe kanë shumë fëmijë, akoma zyrtarisht nuk janë të martuar. Por, më parë aktori në një intervistë për mediet amerikane sugjeroi se qëndrimi së shpejti mund të ndryshojë.
“Fëmijët vazhdimisht pyesin për martesën. Gjithnjë e më shumë kjo ka rëndësi për ta, dhe për këtë me Angelinan duhet t’i kushtojmë rëndësi kësaj”, ka thënë Pitt.
Para dy vjetëve, Brad deklaroi se ndoshta do të martohet një ditë kur martesa të bëhet e ligjshme për të gjithë, dhe me këtë dëshiroi t’i japë mbështetje çifteve homoseksuale. Ndërkohë, familja e tij është rritur, dhe kanë shtëpi në gjithë botën, pasi vazhdimisht udhëtojnë me fëmijët e saj. Megjithatë, duan t’i rrisin në mënyrë normale.
Nëse vërtetë martohen, kjo do të jetë martesa e tretë për Angelinan, dhe e dyta për Bradin.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Angelina dhe Brad planifikojnë të martohen  Empty Re: Angelina dhe Brad planifikojnë të martohen

Mesazh nga Anakonda Wed 13 Jun 2012 - 4:58

qyqa kur martohen keto vipat;

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi