Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Blero: Teuta është më e mira në botë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Blero: Teuta është më e mira në botë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blero: Teuta është më e mira në botë

3 posters

Shko poshtë

Blero: Teuta është më e mira në botë Empty Blero: Teuta është më e mira në botë

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Jun 2011 - 4:40

Fundviti 2010 dhe nata e ndërrimeve të motmoteve nuk kishte si të përfundonte më mirë nga çfarë përfundoi në familjen Muharremi. Një surprizë e bërë nga bashkëshortja e tij Teuta, natën e 31 dhjetorit, këngëtarit Blerim Muharremi – Blero e bëri njeriun më të lumtur.“Nuk e dija se prindërit e mijë do të vijnë nga Suedia, por Teuta më bëri befasi. Ishte një befasi shumë e këndshme për mua, për të cilën dua t’i falënderohem Teutës, e cila është më e mira në botë”, është shprehur Blero.

Ka shatë vjet që unë natën e Vitit të Ri nuk e festoj me familjen time, për shkak të punës e angazhimeve profesionale, dhe festa e këtij fund-viti ka qenë shumë familjar, ka treguar Blero për “InfoPress”, duke bërë me dije se tashmë ka filluar me angazhime me muzikë.

“E tash sërish në punë, fatkeqësisht pa pushim hiq. Kam shumë projekte për të realizuar, kështu që më është dashur të vazhdoj menjëherë punën. E kam sikur traditë tashmë, në fund të çdo janari realizoj një këngë dhe klip të ri”, ka pohur ai.

“Jemi afër realizmit të këtij projekti, ndërsa detajet po ia lëmë kohës pasi nuk mund të tregoj se a do të jetë një projekt ‘single’ apo me dikë tjetër dhe se çfarë do të jetë ai projekt”, ka përfunduar Blero. /Telegrafi/
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Blero: Teuta është më e mira në botë Empty Re: Blero: Teuta është më e mira në botë

Mesazh nga Emona Fri 17 Jun 2011 - 4:44

Cift I bukur ,Jete gjate Ketyre Dyve!!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Blero: Teuta është më e mira në botë Empty Re: Blero: Teuta është më e mira në botë

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 17:26

Po njehere thote gjera te tjera,e tashi e ndryshon mendimin.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Blero: Teuta është më e mira në botë Empty Re: Blero: Teuta është më e mira në botë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi