Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te zbulosh nje tradheti People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te zbulosh nje tradheti People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te zbulosh nje tradheti

4 posters

Shko poshtë

Te zbulosh nje tradheti Empty Te zbulosh nje tradheti

Mesazh nga kasperi Sat 18 Jun 2011 - 3:42

Te zbulosh nje tradheti


[You must be registered and logged in to see this image.]
Te kesh nje jete te dyfisht eshte shume stresuese dhe hapi i gabuar do te kryhet. Te jetosh me ankthin se ju tradhetojne eshte nje fiksim, sepse te paret qe paguajne jemi ne. Por nuk eshte e nevojshme te transformoheni ne agjent sekret per te kuptuara nese partneri ju tradheton. Tradhetaret jane njesoj, ne sensin qe te gjithe kane te njejtat difekte. Cilat jane sinjalet?

Dhuratat papritur

Partneri juaj nuk ka qene asnjehere per keto gjera dhe papritur kthehet ne shtepi me lule dhe dhurata te vogla. Jane xheste shume te pelqyeshme, por nese kjo gje do te perseritet disa here ka shume mundesi qe ai eshte duke fshehur dicka, dhe ndjenja e fajit e ben ate te dashur.

Ndryshimet e zakoneve

Nje gje tjeter me te cilen duhet te beni kujdes jane ndryshimet e zakoneve te perditshme. Nuk ka bere asnjehere sport dhe tani eshte impenjuar ne palester, kalon kohen tek estetisti, ka ndryshuar garderobe, kerkon nje look ndryshe. Gjithmone ka ardhur ne kohe per darken dhe papritur i dalin pune dhe vonohet.

Renia e deshires

Renia e deshires eshte nje element kyc, mbi te gjitha nese jeni gjithmone te rregullt. Duket e cuditshme por ciftet kalojne momente ulje ngritje ne te berit dashuri. Mos besoni asnjehere atyre qe ju thone: "me ka tradhetuar, por nuk e kam kuptuar," Zakonisht shtiren sepse nuk duan te shohin realitetin.

kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te zbulosh nje tradheti Empty Re: Te zbulosh nje tradheti

Mesazh nga snow Sat 18 Jun 2011 - 6:51

e kam perjetu tradhetine e kam zbuluar dhe nuk eshte aspak gje e kendshme te thyhet gjithcka ... akoma dhe besimi ke vetja jote
snow
snow
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne djall ska cte duhet ty
Postime Postime : 69
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/06/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika, king boks , noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te zbulosh nje tradheti Empty Re: Te zbulosh nje tradheti

Mesazh nga Space Sat 18 Jun 2011 - 6:54

......gjeja me e keqe qe mund te ndodhe
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te zbulosh nje tradheti Empty Re: Te zbulosh nje tradheti

Mesazh nga Anakonda Fri 10 Feb 2012 - 21:28

E zbulon tradhetine,por me pas vuan pasojat e saj.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te zbulosh nje tradheti Empty Re: Te zbulosh nje tradheti

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi