Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sekretet e errëta të femrave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sekretet e errëta të femrave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sekretet e errëta të femrave

5 posters

Shko poshtë

Sekretet e errëta të femrave Empty Sekretet e errëta të femrave

Mesazh nga kasperi Sat 18 Jun 2011 - 10:24

Sekretet e errëta të femrave
Femra mund ta bekojë apo mallkojë mashkullin. Kjo sipas një të përditshmeje amerikane, e cila shkruan se jo çdo femër është e ëmbël dhe e pafajshme ashtu siç duket.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ekzistojnë lloje të femrave, që mund të dërgojnë buzë humnerës, madje edhe mashkullin më të fortë. Secili njeri në botë ka nevojë për një femër të denjë, që të quhet bashkëshortja e tij. Kur ajo takohet me një mashkull, shfaq vetëm fytyrën e ëmbël dhe engjëllore, por kjo nuk do të thotë se ajo është e duhura.

Mund të jetë një nga hilet e saj. Në një moment të vetëm ajo mund të shndërrohet në një nga ankthet tua më të tmerrshme, që asnjëherë nuk i keni përjetuar. Meshkujt duhet të evitojnë shkatërrimin, që i kanoset çdo ditë. Lexoni më poshtë këshillat e ekspertëve, që t’i evitoni kthetrat e saj. Ato mund të shkatërrojnë çdo mashkull…

- Papritmas ajo bëhet vajza më naive që ju keni parë ndonjëherë, por kujdes është një nga momentet kur ajo vëren që të tjerët shprehin interesim për të.

- Ajo ka hasur në shikimin tuaj të ‘etur’ dhe gjithë çka duhet të bëjë është një buzëqeshje dhe shikim i ndërsjellët, që ju të ndjeheni në qiellin shtatë.

- Ajo luan rolin e “zonjushës së përsosur”, kur ju i propozoni fejesë. Kujdes vetëm pasi t’i vëni unzën në gisht, do të shihni një luaneshë.

- Ajo pretendon të jetë femra që ju dëshironi, mirëpo nga ana tjetër fshihet femra që ju asnjëherë nuk e keni njohur.

- Dhe ja ku shfaqeni ju, ‘princi’ i ëndrrave të saj; i dashur dhe me një karrierë premtuese. Sytë e saj shkëlqejnë kur ju shikon dhe jo pse ajo ndjenë aq shumë për ju.

- Lexojeni me vëmendje këtë këshillë. Nëse i lejoni, që të ju mbërthejë në botën e saj, mos harroni se gjatë tërë kohës ajo thur plane se si të ju ndryshojë dhe shkatërrojë tërë atë që keni ndërtuar me vite. Ajo është në kërkim të sigurisë materiale dhe një mashkull që është i gatshëm të plotësojë këto kërkesa.

- Kur e keni takuar për herë të parë, ajo ishte e veshur në një mënyrë më të ‘lirshme’, por në takimin tuaj të radhës, paraqitja e saj papritur ka ndryshuar; e thjeshtë dhe ‘shpirtërore’…

- Kujdes! Mos e takoni dhe mos i propozoni diçka më serioze. Prapa një fytyre të bukur, fshihet një aktore, që e luan me përsosmëri rolin e shenjtëreshës/ :kujdes.: djema 000

kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sekretet e errëta të femrave Empty Re: Sekretet e errëta të femrave

Mesazh nga Tonii Sat 18 Jun 2011 - 10:27

Prapa një fytyre të bukur, fshihet një aktore, që e luan me përsosmëri rolin e shenjtëreshës/ kujdes. djema 00000
e mo cuna e shikoni jo po qe ta dini ehe
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sekretet e errëta të femrave Empty Re: Sekretet e errëta të femrave

Mesazh nga Anakonda Tue 21 Feb 2012 - 9:54

Si sekretet e tmerrshme te meshkujve.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sekretet e errëta të femrave Empty Re: Sekretet e errëta të femrave

Mesazh nga Daku Tue 21 Feb 2012 - 9:55

Na thuj disa te femrave E SINQERTA ???
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sekretet e errëta të femrave Empty Re: Sekretet e errëta të femrave

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 0:02

Daku shkruajti:Na thuj disa te femrave E SINQERTA ???
SKA NEVOJ TE THEM GJE DITA-DITES NJERIUT MESON VESSE NGA ME TNDRYSHME NE RASTIN TON TE NJE FEMRE........FEMRAT LOL NREALISHT KUR THON DUAN DIQKA TE THJESHT SDUN TRANDAFILA PO DUN NAJ GJO MA SHUM

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sekretet e errëta të femrave Empty Re: Sekretet e errëta të femrave

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi