Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femra më seksi në botë- tepër e hollë?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femra më seksi në botë- tepër e hollë?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femra më seksi në botë- tepër e hollë?

2 posters

Shko poshtë

Femra më seksi në botë- tepër e hollë?  Empty Femra më seksi në botë- tepër e hollë?

Mesazh nga kasperi Thu 23 Jun 2011 - 0:42

Femra më seksi në botë- tepër e hollë?

Femra më seksi në botë- tepër e hollë?  F.0623120622318_m
Rosie Huntington-Whiteley ishte mysafire në emisionin e David Letterman për të promovuar vazhdimin e ri “Transformers: Dark ff the Moon”, në të cilin ajo luan rolin kryesor. Me pantallona ngjyrë bezhi me mes të lartë dhe me veshje të sipërme të ndritshme e çelur në shpinë- femra më seksi në botë tregoi se megjithatë është tepër e hollë.
Bukuroshja e cila ka zënë vendin e parë në listën e femrave më joshëse në botë dhe është njëkohësit njëra nga engjëjt më të famshëm të Victoria’s Secret, gjatë një bisede për revistën britanike “Elle” ka pranuar se në fillet e karrierës së saj shumë agjentë i kishin thënë se ka peshë të tepërt.



Ndërsa sot, në moshë 24-vjeçare, ajo është e lumtur me dukjen e saj, mirëpo pantallonat nga koleksioni i Michael Kors për sezonin vjeshtë/dimër 2011, kanë zbuluar se asaj do t’i hynte në punë ndonjë kilogram më shumë. /Femra më seksi në botë- tepër e hollë?  Rosie
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femra më seksi në botë- tepër e hollë?  Empty Re: Femra më seksi në botë- tepër e hollë?

Mesazh nga Anakonda Wed 4 Apr 2012 - 18:29

ou kaq e dobet,po si mund te qendroj ne kemb
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi