Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Policia kufitare ukrainase me femra seksi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Policia kufitare ukrainase me femra seksi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Policia kufitare ukrainase me femra seksi

2 posters

Shko poshtë

Policia kufitare ukrainase me femra seksi Empty Policia kufitare ukrainase me femra seksi

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 13 Mar 2012 - 7:50

Policia kufitare ukrainase me femra seksi KontrolliPër herë të parë në histori fansat meshkuj të futbollit do të dëshironin të shoqëroheshin nga policia në aeroport në kuadër të Euro 2012 që mbahet në këtë verë. Stafi që kontrollon pasaportat në aeroportin Borispol të Ukrainës në afërsi të Kievit është i mbushur me femra të bukura të veshura me uniforma policie. Gjithçka do të jetë shumë larg ndjesisë që hamendësohet për pikat e kontrollit kufitar në vendet e Evropës lindore. Nëse do tu bie rasti të shkoni në Ukrainë në kohën e kampionatit evropian të futbollit do të shikoni police me thonj të lyer bukur, make-up perfekt dhe flokët në një model të këndshëm. /Lajmifundit.com/Policia kufitare ukrainase me femra seksi Article-0-1201BAD9000005DC-964_634x488Policia kufitare ukrainase me femra seksi Article-0-1201BE41000005DC-311_634x420
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Policia kufitare ukrainase me femra seksi Empty Re: Policia kufitare ukrainase me femra seksi

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Mar 2012 - 18:39

me ket uniforme ua heqkan trurin djemve.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi