Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesa Luma: Dua të martohem më mësit

5 posters

Shko poshtë

Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  Empty Vesa Luma: Dua të martohem më mësit

Mesazh nga Binni Sat 25 Jun 2011 - 7:50

Këngëtares Vesa Luma i pëlqejnë traditat shqiptare dhe duket se ajo pret mësit për të vënë unazën në gishtin e saj. Vesa e cila këto ditë ka publikuar videoklipin e ri “Ti po don” ishte mbrëmë e ftuar në emisionin “Fehi’s show” i cili u transmetua në “TV21”, ndërsa tha se dëshiron të martohet më mësit dhe të shkojë nuse me shumë vetura.
“Pa ardh me më marr krushqit me 100 vetura nuk bëhëm nuse”, përgjigjet ajo duke qeshur në një nga pyetjet e drejtuesit të emisionit Fehmi Ferati.
Në këtë emision Luma po ashtu tregoi për eksperiencën e bukur që e ka kaluar në “DWS” ndërsa theksoi se Dhërmiun e ka “pikë të dobët”, por mohoj të këtë ndonjë pasuri të patundshme atje.
“Dhërmiu është vendi ku ndihem më së miri, aty ndihem tamam Vesë. Kanë pas shkruar se kam blerë shtëpi, banesë, truall, por asgjë nuk është e vërtetë. Thjeshtë më pëlqen si vend dhe kënaqëm sa herë që shkoj”, ka thënë ajo.

Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  Fehmi%20Ferati,Majlinda%20Kelmendi%20dhe%20Driton%20Kuka

E shoqëruar nga grupi “Zanzi bend” të cilët janë pjesë e përhershme e emisionit, Vesa këndoi disa këngë live, ndërkohë asaj i ishte përgatitur edhe një befasi ku iu lëshua një incizim i moshës së fëmijërisë në të cilën Vesa kishte kënduar këngën e parë në një festival.

Në “Fehi’s show” mysafirë ishte edhe kampionia e botës në xhudo Majlinda Kelmendi dhe trajneri i saj Driton Kuka, ndërsa personazh në rubrikën “Interesanti i javës”, ishte gjyqtarja e parë shqiptare në futboll, Sanije Krasniqi.

Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  Fehmi%20Ferati

Edhe në këtë të premte, prezantuesi i njohur Fehmi Ferati komentoi ngjarjet interesante që kanë ndodhur në javën që lamë pas si dhe titujt e gazetave tona të përditshme. Në këtë emision nuk mungoi as pjesa humoristike, ku nga një aktor u imitua zëvendëskryeministri i parë i Kosovës, Behxhet Pacolli dhe lobimi i tij në shtetet afrikane.

Emisioni “Fehi’s show” transmetohet çdo të premte në orën 23:00 në “RTV21”, ndërkaq repriza është çdo të marte në orën 13:00./
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  Empty Re: Vesa Luma: Dua të martohem më mësit

Mesazh nga Daku Sat 25 Jun 2011 - 10:27

Ca dmth Mësit ?
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  Empty Re: Vesa Luma: Dua të martohem më mësit

Mesazh nga Leo_uk Sat 25 Jun 2011 - 20:54

Tip mbleserie me nje fjale me duket.. Emona a e njeh ket ti bre? Do ma besh mua me Mesit? qesh qesh qesh

I pijm kafet ketu ne forum.. Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  426788 Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  426788
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  Empty Re: Vesa Luma: Dua të martohem më mësit

Mesazh nga Emona Sun 26 Jun 2011 - 0:10

Leo_uk shkruajti:Tip mbleserie me nje fjale me duket.. Emona a e njeh ket ti bre? Do ma besh mua me Mesit? qesh qesh qesh

I pijm kafet ketu ne forum.. Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  426788 Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  426788

qesh qesh qesh ,Do te behem mesiti jot Leo,Duhet me shkuu tek Vesa me ja kerku nje takim per tyqesh qesh qesh !

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  Empty Re: Vesa Luma: Dua të martohem më mësit

Mesazh nga Leo_uk Sun 26 Jun 2011 - 3:50

rrofsh qurn, a don me te dergu nje foto sekthi timen me ja tregu Veses ? qesh qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  Empty Re: Vesa Luma: Dua të martohem më mësit

Mesazh nga Emona Sun 26 Jun 2011 - 3:55

Hahahahah ,Jo se kam Frike se ngel Pa fjale Vesa kur t'sheh qesh qesh Me mire leje befasi per Vesen kur te sheh nuk trembet shum qesh

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  Empty Re: Vesa Luma: Dua të martohem më mësit

Mesazh nga Leo_uk Sun 26 Jun 2011 - 4:07

mire bre, thuj te futet ne forum.. qesh qesh qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  Empty Re: Vesa Luma: Dua të martohem më mësit

Mesazh nga Emona Sun 26 Jun 2011 - 4:12

Hahaha...Jo se ka Shuum fansa ajo s'ka kohe te merret me Forumin e me ty...qesh Mos je Fan's I VESE'S ti??? qesh qesh

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  Empty Re: Vesa Luma: Dua të martohem më mësit

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 19:33

Shko e gjeje vete,vesa si femije kopshti po me duket tashi.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  Empty Re: Vesa Luma: Dua të martohem më mësit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi