Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im

4 posters

Shko poshtë

Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im  Empty Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im

Mesazh nga Binni Mon 27 Jun 2011 - 7:45

Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im  F.0627200243939_mZanfina Ismaili ka thënë se ka qenë motra e saj Adelina, këngëtarja që ia ka ngjallur dëshirën për këngën, duke qenë se ajo ishte shumë e famshme kur Zanfina ishte fëmijë.E pyetur se cila ka qenë këngëtarja e saj e preferuar dhe që ka dashur të bëhej si ajo, Zanfina është përgjigjur: “Ka qenë Adelina, të cilën gjithmonë e shikoja si një idhull dhe dëshiroja ta ndiqja rrugën e saj”.
Në një intervistë për të përditshmen Lajm, ajo ka pranuar se ka qenë pikërisht Adelina që ia ka "injektuar" dashurinë për këngën.
“Po, është e vërtetë. Ajo këndonte, ishte këngëtarja më e suksesshme për fëmijë, në shtëpi telefoni asnjëherë nuk ndalej së rrahuri nga thirrjet e adhuruesve të saj, kudo që ajo shfaqej bëhej turmë e njerëzve, ndërkaq Adelina, ishte shumë modeste dhe e afërt me ta. Kur je fëmijë dhe e sheh motrën më të madhe në atë mënyrë, normalisht që lind dëshira, të cilën fillova ta realizoj”, ka deklaruar Zanfina.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im  Empty Re: Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im

Mesazh nga T_o_n_i Mon 27 Jun 2011 - 7:49

edhe un e pelqeja kur doli ne fillimet e saja ne skenat shqiptare ....
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im  Empty Re: Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im

Mesazh nga Emona Mon 27 Jun 2011 - 22:57

...Pff tashhi se duron njera-tjetren si me Qen Armike :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im  Empty Re: Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 19:32

Po rivale,dhe jo se jan motra.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im  Empty Re: Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi