Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa thjeshte eshte . People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa thjeshte eshte . People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa thjeshte eshte .

+27
EMI
Klio
Darius
Free spirit
Space
CuN@BosS/
pal furtuna
Intriganti
Alisa
Kukulla vogel
ak-47
EpiKada
Katniss
Durrsaku
Leo_uk
eGo0sTyle
kasperi
T_o_n_i
Maksi
Docteur
Poeti Dhimbjes
dajti modh
Arabela
Єямєℓiиdå
bobi 10
Emona
WebMaster
31 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Jul 2011 - 1:03

Thuaj nje fjali me Sa thjeshte eshte ...

Sa thjeshte eshte te falesh po jo te harrosh ..


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Emona Thu 7 Jul 2011 - 3:27

Sa thjeshte eshte...Te lendohesh pa arsye!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga bobi 10 Sat 9 Jul 2011 - 7:22

,,,,,,,,,,,,,,,,,,TE KUPTOSH!!

Njeriu pa edukate njihet kur e nderojne,edhe ai me edukate kur se nderojne!!


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 9 Jul 2011 - 7:26

...te jesh vetvetja.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Emona Sun 10 Jul 2011 - 2:30

Sa thjeshte eshte ,te tregosh Budallakun e njerzve ;)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Arabela Sun 10 Jul 2011 - 5:51

,te fle gjume tek fryn flladi nga dritare e hapur,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Sa e thjeshte eshte ..

Mesazh nga WebMaster Thu 14 Jul 2011 - 10:55

Filloni me nje pyetje edhe tjetri i pergjigjet pyetjes qe beni me fjalen ,,,,,,Sa e thjeshte eshte ..

Sa e thjeshte eshte te falesh dike ..


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga dajti modh Thu 14 Jul 2011 - 10:57

te fakesh ok ..
sa e thjeshte eshte te harrosh dike :lol!:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Arabela Thu 14 Jul 2011 - 11:01

,,te thuash dicka ne krahasim per ta bere ,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga WebMaster Thu 14 Jul 2011 - 11:02

Pyetjen arabelke haha

Sa e thjeshte eshte te kuptosh njerezit


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga dajti modh Thu 14 Jul 2011 - 11:02

sa e thjeshte eshte te gjesh dhe sa e veshtire eshte te zgjedhesh ......
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga WebMaster Sat 16 Jul 2011 - 9:34

Sa e thjeshte eshte ..te kuptosh po eshte veshtire te falesh


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 17 Jul 2011 - 2:01

... te besh llogarine e tjetrit, as qe te nevojitet makina llogaritese.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Docteur Sun 17 Jul 2011 - 2:12

te flasesh per te tjeret
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 18 Jul 2011 - 0:18

... t'i thuash tjetrit mos u merzit, per nje hall apo problem qe se ke perjetuar.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Arabela Mon 18 Jul 2011 - 1:34

sa e thjeshte eshte te te rrjedhin lotet nga syte kur ndihesh e perfshire nga emocionet,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Maksi Mon 18 Jul 2011 - 2:19

ti thuash dikujt te kam xhan po aq e veshtire eshte ta besosh
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga WebMaster Mon 18 Jul 2011 - 5:55

Sa e thjeshte eshte ..te flasesh per dike qe se njeh fare


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Emona Mon 18 Jul 2011 - 8:05

Sa thjeshte...Te Lesh te iken Dita siq do vet!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Arabela Mon 18 Jul 2011 - 8:15

Maks shkruajti:ti thuash dikujt te kam xhan po aq e veshtire eshte ta besosh
seshte veshtire fare,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga T_o_n_i Mon 18 Jul 2011 - 8:46

ti japesh kesaj lart nje [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Arabela Mon 18 Jul 2011 - 8:51

,,te mbrohem nga te goditurat e tonit,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga T_o_n_i Mon 18 Jul 2011 - 8:52

ta ledhatoj serisht kete lart [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga kasperi Mon 18 Jul 2011 - 8:53

Sa thjeshte eshte ta zesh zogun ne qiell nga largesia dhe ta puthesh[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Arabela Mon 18 Jul 2011 - 8:53

,,ti them toint qe mendjen dru e ke gjithe kohes,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga T_o_n_i Mon 18 Jul 2011 - 8:55

te ndryshohet mendja sikur ti te rrish urte e mos te me dalesh para
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga WebMaster Sat 30 Jul 2011 - 21:25

Te thuash ate qe me vertet mendon edhe mos te hezitosh ..Po eshte veshtire te te kuptojne ne ate qe thua


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Maksi Sun 31 Jul 2011 - 2:24

te besh shok dike pa e ditur se shoku ta fut mbas shpine ...........
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Arabela Sun 31 Jul 2011 - 3:47

te analizosh te tjeret para se vetveten,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Maksi Sun 31 Jul 2011 - 3:59

te klikosh mbi pliktra por aq e veshtire eshte te kuptosh cfare kuptimi kane disa fjale te renda qe rane mbi mua .............
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Docteur Sun 31 Jul 2011 - 6:33

...JETA shume nga ne mendojne se jeta eshte shume e komplikuar dhe e veshtire shume vuajtje dhe sakrifica ne fakt eshte e tille per disa njerez qe i kane vene synim vetes te jetojne ne nje shtepi te madhe dhe me pishine te kane nje makine luks dhe shume lek,a thua eshte e drejte kjo ? Pergjigja ime do ishte ? Nuk e di ns eshte e drejte ndoshta njeriu duhet te punoje sa te mundet zoti na e lejon kte hmm me duket e drejte dikush mund te pyese po ateher pse e bera ket pyetje pergjigje ? Te punosh eshte nje gje e bukur te arrish dicka eshte akoma ma bukur po ku qendron problemi ? Problemi eshte se shume njerez duke fillu nga nje pune e thjeshte dhe normale diku fitu pak sa per vete rrembehen menjehere nga e shumta dhe kjo e shumta sjell shume probleme si stresi ne pune sepse do kesh me shume dhe te jesh me i mire per te arrit keto je i gatshem per cdo sakrifice dhe nje nder kto sakrifica eshte njerzit e tu te dashur humbet dashuria per to dhe vjen nje moment ndihesh i vetmuar nga kjo vetmi vazhdon akoma me keq me thelle dashuria per pasuri dhe varferia per dashuri dhe keshtu vjen komplikimi i jetes ndihesh ne nje toke pa asgje edhe pse shume vete sot pelqejne te jetojne vetem dhe dunen te lumtur por kjo nuk eshte aspak e vertet askushqe ka nuk eshte i lumtur,njeriu para se te kerkoje mendoj se fuhet te shikoje perrreth tij dhe te analizoje situaten atehere do e kuptoni rendesine e jetes.
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Maksi Sun 31 Jul 2011 - 7:45

ta zhveleresosh tjetrin me menyren me te poshter qe egziston
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Arabela Sun 31 Jul 2011 - 7:48

,,te jete njeriu i hapur,,sinqerte,,,i drejte dhe i ndjeshem ndaj te tjereve,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Maksi Sun 31 Jul 2011 - 7:50

te poshterosh dike pa menduar kurre se nje shpirt vuan e nje zemer renohet ...........
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga WebMaster Tue 2 Aug 2011 - 7:37

Sa e thjeshte eshte te sillesh mire me te gjithe ..Po eshte shum e lehte te besh indiferenten edhe mos ta qash me per asgje edhe per asnje


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Maksi Tue 2 Aug 2011 - 8:42

te lozesh bilardo..........
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Docteur Tue 2 Aug 2011 - 10:14

te flasesh te ngresh zerin por pa i ditur pasojat
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 2 Aug 2011 - 10:16

..te ja kaloj mire me ty
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Docteur Tue 2 Aug 2011 - 10:17

me mua 00027003
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 2 Aug 2011 - 10:18

..te merremi vesh une ti..pa fol fare.. 00027003
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa thjeshte eshte . Empty Re: Sa thjeshte eshte .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi