Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Angela Martini surprizon: Topless po, nudo jo! FOTO People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Angela Martini surprizon: Topless po, nudo jo! FOTO People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angela Martini surprizon: Topless po, nudo jo! FOTO

2 posters

Shko poshtë

Angela Martini surprizon: Topless po, nudo jo! FOTO Empty Angela Martini surprizon: Topless po, nudo jo! FOTO

Mesazh nga Emona Thu 7 Jul 2011 - 3:15

Përfundimisht, modelja shkodrane që jeton në Nju Jork nuk merret vesh… Edhe pse guxoi të dilte pa të brendshme në tapetin e kuq të çmimeve të modës CFDA, pak javë më parë, në një intervistë Angela është shprehur se nuk është nga ato modele që pozojnë nudo.
E pyetur se a do të pranonte të pozonte nudo, shkodrania me linja të përsosura është përgjigjur thjesht “jo”. E megjithatë, në shumë prej fotove që ajo ka kryer për reklama të ndryshme, pjesa e sipërme e veshjeve mungon…, ndërkohë që në CFDA mungonte edhe pjesa e poshtme e veshjeve intime, gjë që bie në kontradiktë me pohimin e saj.
Pra, 25-vjeçarja Angela qenka me parimin “topless po, nudo jo”, edhe pse këtë e kemi paksa të vështirë ta besojmë, duke qenë se në Nju Jork doli sikurse e kishte bërë nëna me vullnetin e saj të lirë, për t’u argumentuar më pas me shprehjen: Nuk më shkonin të mbathurat me fustanin. Ndoshta do të kishte qenë më mirë të kishte realizuar ndonjë foto sesion nudo, natyrisht artistike, pasi mund të dukej shumë më bukur sesa me performancën që dhuroi gjatë parakalimit në tapetin e kuq. E përfolur për lidhjen “flash” me reperin e famshëm Kanye West e mandej për një shërbim fotografik shumë “hot” të kryer me këngëtarin Craig David, muajin që lamë pas Angela rezultonte modelja më e klikuar në internet, duke lënë pas emra të njohur të industrisë së modës. Kjo për shkak se të gjithë rendën të shihnin fotot e saj me fustanin ngjyrë lejla që i ekspozonte gjithçka. Ajo nga ana e saj le të vijojë të deklarojë se do pozojë ndonjëherë nudo!? (standard)Angela Martini surprizon: Topless po, nudo jo! FOTO Angela-Martini-4


Angela Martini surprizon: Topless po, nudo jo! FOTO Angela-Martini-13

Angela Martini surprizon: Topless po, nudo jo! FOTO Angela-Martini-8
Angela Martini surprizon: Topless po, nudo jo! FOTO Angela-Martini-15

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Angela Martini surprizon: Topless po, nudo jo! FOTO Empty Re: Angela Martini surprizon: Topless po, nudo jo! FOTO

Mesazh nga Anakonda Sat 9 Jun 2012 - 22:34

a nuk jan njesoj;se lat kokren e namit neper vendet e huaja
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi