Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cheryl planifikon muajin e dytë të mjaltit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cheryl planifikon muajin e dytë të mjaltit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cheryl planifikon muajin e dytë të mjaltit

2 posters

Shko poshtë

Cheryl planifikon muajin e dytë të mjaltit  Empty Cheryl planifikon muajin e dytë të mjaltit

Mesazh nga Emona Mon 11 Jul 2011 - 2:37

Cheryl planifikon muajin e dytë të mjaltit  F.0711114528876_mCheryl Cole dhe ish-bashkëshorti i saj Ashley Cole pritet të nisen për në muajin e dytë të mjaltit.
Dyshja, të cilët u divorcuan në vitin 2010 pasi ai u zbulua se kishte pasur një varg aferash me femra të tjera, pritet të shkojnë në Afrikën e Jugut, me lejen e nënës së saj Joan, e cila po e përkrah idenë e ribashkimit.
Megjithatë, kjo ide duket se nuk i ka pëlqyer ish-të dashurit të këngëtares, Derek Hough, i cili ishte në lidhje me të pas ndarjes së saj nga Ashley. Ky i fundit mendon se vizita në Afrikë është ide e tij, pasi ish-çifti vizituan këtë vend dy herë vitin e kaluar.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cheryl planifikon muajin e dytë të mjaltit  Empty Re: Cheryl planifikon muajin e dytë të mjaltit

Mesazh nga Anakonda Sat 9 Jun 2012 - 22:23

kjo po qe paska patur fat
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi