Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pushime të këndshme të Carla Bruni-t dhe Nicolas Sarkozy-t  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pushime të këndshme të Carla Bruni-t dhe Nicolas Sarkozy-t  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pushime të këndshme të Carla Bruni-t dhe Nicolas Sarkozy-t

2 posters

Shko poshtë

Pushime të këndshme të Carla Bruni-t dhe Nicolas Sarkozy-t  Empty Pushime të këndshme të Carla Bruni-t dhe Nicolas Sarkozy-t

Mesazh nga Emona Tue 12 Jul 2011 - 2:42

Pushime të këndshme të Carla Bruni-t dhe Nicolas Sarkozy-t  12bruni_1207111209_1Nicola Sarkozy dhe Carla Bruni vërtet janë kënaqur gjatë pushimeve në rezidencën Fort de Bregançon.Ata janë mbajtur për dore dhe kanë këmbyer përkëdhelje duke dëshmuar kështu se kanë martesë të lumtur.

Sarkozy, si çdo burrë i vëmendshëm është kujdesur që Carla të mbajë kapele dhe të mos qëndrojë shumë në diell.

Meqë Carla Bruni është shtatzënë ajo ka nevojë për pushim prandaj në vend të shëtisë ata vendosen të voziten me veturën e golfit.

Pastaj te çifti arriti jahti dhe ata vazhduan të kënaqen në det në ditën e ngrohtë verore.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pushime të këndshme të Carla Bruni-t dhe Nicolas Sarkozy-t  Empty Re: Pushime të këndshme të Carla Bruni-t dhe Nicolas Sarkozy-t

Mesazh nga Anakonda Sat 9 Jun 2012 - 18:40

cfare fati qe paskan patur disa
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi