Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si e komentoni kete foto People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si e komentoni kete foto People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si e komentoni kete foto

+3
WebMaster
Emona
kasperi
7 posters

Shko poshtë

Si e komentoni kete foto Empty Si e komentoni kete foto

Mesazh nga kasperi Mon 25 Jul 2011 - 1:47

Si e komentoni kete foto Fotohumori.20110725002509831Puna ime ishte vetem ngjyrosjaSi e komentoni kete foto 398758
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e komentoni kete foto Empty Re: Si e komentoni kete foto

Mesazh nga Emona Mon 25 Jul 2011 - 1:57

Hahahahhahah ,Me iku Apetiti mua Weeeek...E Paska Plas Automjeti kete te shkreti Mii a qka eshte? qesh qesh

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e komentoni kete foto Empty Re: Si e komentoni kete foto

Mesazh nga WebMaster Mon 25 Jul 2011 - 1:59

per mua eshte nje hije 00027003
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e komentoni kete foto Empty Re: Si e komentoni kete foto

Mesazh nga Endry Mon 25 Jul 2011 - 2:41

ka mundsi qe ngjyra mund te jete e fresket dhe rrotat e makines jane bere me ngjyre dhe me pas e ka shkelur hahahahaha:P:P:P
Endry
Endry
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : wien
Postime Postime : 493
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/07/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : arkitektura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e komentoni kete foto Empty Re: Si e komentoni kete foto

Mesazh nga Maksi Mon 25 Jul 2011 - 2:42

iku miu per mish te gri
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e komentoni kete foto Empty Re: Si e komentoni kete foto

Mesazh nga Anakonda Mon 2 Apr 2012 - 18:34

nuk shoh ndonje foto un

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e komentoni kete foto Empty Re: Si e komentoni kete foto

Mesazh nga Arabela Mon 2 Apr 2012 - 21:20

e sinqerta shkruajti:nuk shoh ndonje foto un
puna esh ta komentosh pa e pare se po e pe e komenton gjithkush,,,, Si e komentoni kete foto 1644352394 Si e komentoni kete foto 1644352394 Si e komentoni kete foto 1644352394 Si e komentoni kete foto 1644352394

"nderthyerje ngjyrash" Si e komentoni kete foto 3189159776
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e komentoni kete foto Empty Re: Si e komentoni kete foto

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi