Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
If You Were To Count Your Blessings From Allah  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
If You Were To Count Your Blessings From Allah  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

If You Were To Count Your Blessings From Allah

2 posters

Shko poshtë

If You Were To Count Your Blessings From Allah  Empty If You Were To Count Your Blessings From Allah

Mesazh nga LaDescarada Mon 25 Jul 2011 - 22:38

If You Were To Count Your Blessings From Allah  Muslim+man+cryingA man reached 70 years of age and he faced a disease; he could not urinate. The doctors informed him that he was in need of an operation to cure this disease. He agreed to have the operation done as the problem was giving him much pain for days.

When the operation was completed, his doctor gave him the bill which covered all the costs. The old man looked at the bill and started to cry.Upon seeing this the doctor told him that if the cost was too high then they could make some other arrangements.The old man said “I am not crying because of the money but I am crying because [url=http://www.dawahcorner.org/proving-the-existence-of-allah-swt-to-an-atheist Allah let me urinate for 70 years and He never sent me a bill.”

…and if you try to count the blessings of Allah, never will you be able to count them… Subhan Allah (All Praise is due to God the one and only)
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

If You Were To Count Your Blessings From Allah  Empty Re: If You Were To Count Your Blessings From Allah

Mesazh nga Anakonda Mon 25 Jun 2012 - 22:36

What's somewhat desolate fate

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi