Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Melinda Ademi sjell këngën “Me ty” të Elvanës  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Melinda Ademi sjell këngën “Me ty” të Elvanës  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melinda Ademi sjell këngën “Me ty” të Elvanës

2 posters

Shko poshtë

Melinda Ademi sjell këngën “Me ty” të Elvanës  Empty Melinda Ademi sjell këngën “Me ty” të Elvanës

Mesazh nga Emona Tue 26 Jul 2011 - 0:33

Melinda Ademi sjell këngën “Me ty” të Elvanës  F.0725133323855_mMelinda Ademi këto ditë ka realizuar me videoklip një version të sajin të këngës “Me ty”, të cilën në origjinal e ka realizuar Elvana Gjata.
Melinda është vetëm 17-vjeçare dhe si e vogël emigroi në Amerikë dhe ishte konkurrente në “American Idol” ku e befasoi jurinë me zërin e saj.

E talentuara kosovare tash ka vendosur të këndojë dhe të realizojë me një videklip modest një kënge në gjuhën shqip dhe zgjodhi këngën “Me ty”, me të cilën Elvana Gjata fitoi në “Top Fest 8”.

Më poshtë sjellim këngën dhe videoklipin e Melinda Ademit “Me ty”. (Telegrafi)https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pBsh_Ul7E3k

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Melinda Ademi sjell këngën “Me ty” të Elvanës  Empty Re: Melinda Ademi sjell këngën “Me ty” të Elvanës

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 18:55

ka talent vajza edhe pse duket si 13vjecare.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi