Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pasqyre moj pasqyre... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pasqyre moj pasqyre... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pasqyre moj pasqyre...

+12
Klio
Maksi
CuN@BosS/
Durrsaku
Ariel
Arabela
EpiKada
WebMaster
anarki-94
Emona
Єямєℓiиdå
Docteur
16 posters

Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Docteur Tue 2 Aug 2011 - 10:10

pasqyre moj pasqyre pse ne kto dite bota eshte mjaft e nderlikur dhe shume e pa skrupuj njerez te pa ditur interes i madh,pa me thuaj ns une jam pjese e tyre mos jam nje vagabond apo halabak rrugesh por pasqyrja me shikon dhe nuk me pergjigjet............

flisni jepni ndonje mendim qa ju shqeteson ne boten e sotme
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 2 Aug 2011 - 10:30

..pse kaq shume njerez kane me shume se nje fytyre?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Docteur Tue 2 Aug 2011 - 10:31

pse bota eshte kaq e ndryre
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Emona Wed 3 Aug 2011 - 0:22

Pseeeeeeeeeee, ndodhe te zhgenjehesh nga ate qe se pret?!!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga anarki-94 Sat 6 Aug 2011 - 1:00

pasqyre moj paqyre ca do behet do na bjeri ndonje lek kto dite
anarki-94
anarki-94
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 40
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/07/2011
Mosha Mosha : 29

http://kuqezi.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga WebMaster Tue 9 Aug 2011 - 20:32

Pasqyre moj pasyre kush eshte me e bukur se un ori un apo ajo plot plastike haha e selikon hahaha q.esh q.esh


Edituar për herë të fundit nga Klea@Love në Mon 15 Aug 2011 - 21:45, edituar 2 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga EpiKada Mon 15 Aug 2011 - 12:42

Spiegel Spiegel an der Wand
wie ist die schonste im ganzen Land??
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Arabela Mon 15 Aug 2011 - 20:10

pasqyre o pasqyre,,,ik moj se qenke bere gjithe yndyre,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Emona Wed 28 Sep 2011 - 7:54

....Pse Disa se shohin veten e tyre aty???

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Ariel Thu 29 Sep 2011 - 7:39

Pasqyre moj pasqyre... Flm qe me jep kaq siguri kur dal perpara teje. [QeSh]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Durrsaku Thu 29 Sep 2011 - 7:41

pse je kaq e keqe sa me nxjerr pa floke kur jam para teje[You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Ariel Thu 29 Sep 2011 - 7:44

Shyqyr mi pasqyre qe spo me tregon akoma asnje rudhe kur dal perpara teje [QeSh]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga WebMaster Thu 29 Sep 2011 - 7:49

Pasqyr moj pasqyre kan ik njerezit per lesh hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Ariel Thu 29 Sep 2011 - 7:51

Pasqyre mi pasqyre shyqyr qe tkemi ty qe na e bon qejfin perdit me komplimenta :[LoL]:
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Emona Thu 29 Sep 2011 - 8:05

....Flm Qe me percjell me buzqeshje gjdo dite kur te shikoji... celebrate005

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga WebMaster Thu 29 Sep 2011 - 8:06

Pasqyre moj pasqyre... 426788 Pasqyr moj pasqyre vallai truri me ka ikur si i bohet Pasqyre moj pasqyre... 426788
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Emona Thu 29 Sep 2011 - 8:07

...Sa mire je qe u tregon ftyrene vertet disave 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Durrsaku Thu 29 Sep 2011 - 8:17

perse qenke thyre
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 29 Sep 2011 - 8:32

..e ke nje te keqe...qe kur thehesh njehere nuk ngjitesh me si me pare sado te mundohem njeri.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 29 Sep 2011 - 9:03

a ke nje 500 miljonc me na dhone [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Emona Thu 29 Sep 2011 - 9:04

...Sa degjuse e mire je,kur te flasin tjer.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 29 Sep 2011 - 9:06

sa shpesh ja nderron ngjyren e flokeve cdo dite emones [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Emona Thu 29 Sep 2011 - 9:08

Cun Boss shkruajti:sa shpesh ja nderron ngjyren e flokeve cdo dite emones [You must be registered and logged in to see this image.]

... [excited] Se paskam dite qe me percjell dikushhh hhearts :[LoL]:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Maksi Thu 29 Sep 2011 - 9:08

si nuk thyesh kur para teje shikohet nje femer e pa fytyre
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga EpiKada Sat 1 Oct 2011 - 4:03

pasqyre moje pasqyre
nqs ti hesht une jam me e bukura :PPPPPP
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 1 Oct 2011 - 4:06

Pasqyre moj pasqyre mushi pak mendjen ksaj lart [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga EpiKada Sat 1 Oct 2011 - 4:07

:PPPP e diiiii :P
une jam e bukur :D
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Emona Sat 1 Oct 2011 - 5:02

Pasqyre moj Pasqyre...ndryshimn e bejn njerzit tek vetja ,jo qe i ben ti ndryshe kur te shikojne :D:P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Klio Sat 1 Oct 2011 - 5:12

Pasqyre moj pasqyre a mundesh me me tregu bukurine e shpirtiit tim ?
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 29 Oct 2011 - 1:16

... perse mbulohesh me avull gjithnje kur bej une dush?! hahahahahah
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga EMI Sat 29 Oct 2011 - 1:17

....kush eshte me e bukur, une apo borbardha.... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga T_o_n_i Tue 1 Nov 2011 - 1:22

EMI shkruajti:....kush eshte me e bukur, une apo borbardha.... [You must be registered and logged in to see this image.]

kesulkuqja [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Ariel Tue 1 Nov 2011 - 1:55

Pasqyre moj pasqyre....he moj ti perballe cme shikon ashtu...e ja me e bukur se ty jam... :[LoL]: :[LoL]:
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Emona Tue 1 Nov 2011 - 2:48

...Pse duke qe jom aq e keq :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Durrsaku Tue 1 Nov 2011 - 2:50

pse me duket tjeter njeri kur te shoh ty
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Klio Tue 1 Nov 2011 - 4:54

Pasqyre moj pasqyre une jam me e bukur se kjo qe kam perballe[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Emona Wed 2 Nov 2011 - 2:37

Tema Leviz Tek ''Zone e Lire''

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 2:47

pse asnje nuk e tregon masken,por bejne loje te ndyre.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasqyre moj pasqyre... Empty Re: Pasqyre moj pasqyre...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi