Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

+10
Anakonda
T_o_n_i
Arabela
Durrsaku
Emona
Daku
Katniss
Leo_uk
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
14 posters

Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 7 Aug 2011 - 10:42

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 8 Aug 2011 - 9:19

Haja gure...sinqerisht...e mbaj edhe mend...me qeshin familja kur ma kujtojne.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Leo_uk Mon 8 Aug 2011 - 9:23

gjuaja macet me tulla... [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Katniss Mon 8 Aug 2011 - 9:24

Eямєℓiиdå shkruajti:Haja gure...sinqerisht...e mbaj edhe mend...me qeshin familja kur ma kujtojne.

Lol Linda, te gjithe kane ngrene dicka, une letra Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! 426788
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Leo_uk Mon 8 Aug 2011 - 9:25

prandaj ke dale inteligjente ti Calli, haje provimet e shkolles ... [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Katniss Mon 8 Aug 2011 - 9:26

q.esh Ka pas me keq se une, dikush ka ngrene balte, dikush edhe qelq q.esh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Leo_uk Mon 8 Aug 2011 - 9:30

Une di qe Klea hante milingona ... ju hidhte edhe sheqer mbi siper .. ka turp te tregoj sot.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Daku Mon 8 Aug 2011 - 9:32

Hipja ne peme ( jam shendoshur ca)
te ngac bicikleten pa duar ( jam ne prag martese) :p
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Leo_uk Mon 8 Aug 2011 - 9:33

Katunaro , po karroc me guxhineta ke pas mer? [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 8 Aug 2011 - 9:34

Calliope shkruajti:
Eямєℓiиdå shkruajti:Haja gure...sinqerisht...e mbaj edhe mend...me qeshin familja kur ma kujtojne.

Lol Linda, te gjithe kane ngrene dicka, une letra Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! 426788

Le qe kur atehere shkoja me dele...kur ishin duke kullos shkoj dhe ja thithja qumeshtin midis fushes......amon se du me vdek duke qesh lol q.esh

Saimir me kete teme ja ke lene vetes ti.... 00027003
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Katniss Mon 8 Aug 2011 - 9:35

ahhaahhahahahahhahaha e madhe kjo q.esh

Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Daku Mon 8 Aug 2011 - 9:41

Leo_uk shkruajti:Katunaro , po karroc me guxhineta ke pas mer? [You must be registered and logged in to see this image.]

Emri im ka qene WANTED ke dera NISHIRAKUT
se e cmena rojen tu i vjedh guzhinjetat
Kam pas SUperKarroce , me sedilje yll, timon ( makinash nga to ke pishinat)
Dhe ate q eme shtynte shume te fuqishem :p
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 8 Aug 2011 - 9:44

Haja pershesh me kos me sheqer lol se kosi ish i tharbet idhullllll...kur nuk kish sheqer..qaja..dilja ne krye te oborrit dhe rrokullisesha ne shpine e ne bark deri ne fund te tij..nga nervat.....u qetesosha pastaj shkoja dhe e haja ashtu se nuk kishte gje tjeter lol............ q.esh
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Leo_uk Mon 8 Aug 2011 - 9:47

Vajta njer une ne fshat me pushime.. edhe me derguan me delet e bagetit.. ku merrja vesh une i thosha delse: te lutem mos ik moj.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Leo_uk Mon 8 Aug 2011 - 9:50

Me_I_Bukuri_Katunit shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Katunaro , po karroc me guxhineta ke pas mer? [You must be registered and logged in to see this image.]

Emri im ka qene WANTED ke dera NISHIRAKUT
se e cmena rojen tu i vjedh guzhinjetat
Kam pas SUperKarroce , me sedilje yll, timon ( makinash nga to ke pishinat)
Dhe ate q eme shtynte shume te fuqishem :ppaske qene njesh.. [You must be registered and logged in to see this image.] i madh plako! [You must be registered and logged in to see this image.]une zgjoja gjithe lagjen ne vape, ma thyhen direkt.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Emona Wed 7 Sep 2011 - 7:23

...E urreja kur me benin Foto Prindrit ,gjithmone kom dale ne foto e mrrolur...Pas fotos ,vrapoja ne dhom dhe plaste vaji deri sa me kalonte nervoza lol.... Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! 426788 Qeshh kur em kujtohet.


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Durrsaku Wed 7 Sep 2011 - 7:24

lartesite i kam shume frike tani
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Arabela Wed 7 Sep 2011 - 7:26

beja shume paralele,,,tani jo,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga T_o_n_i Fri 9 Sep 2011 - 23:40

beja cicin ke dysheku [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 9:48

rrifja djemte e lagjes,sepse sdinin te luanin futboll.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Ariel Wed 23 May 2012 - 7:37

Kam pas bo ushtrimet e traut te ekuilibrit ke parvazi i ballkonit ne kat te dyte dhe poshte kisha kalamojt e lagjes per spektatore je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Free spirit Wed 23 May 2012 - 7:46

ueeee cfare teme :45477:
luaja ter dite sa edhe x drek nuk vija ndonjeher se me merrte mami brenda te flija ose te lexoja, shkoja vetem kur shifja qe nuk kishte njeri ne shtepi
ehhh cfare kohesh.... nostalgji e madhe .c.r.y
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Ariel Wed 23 May 2012 - 7:48

Zbrisja shkallet e pallatit me vertikale hahahahah kur e kujtoj...ta bojn kalamojt e mi bohem me zemer ( tani jan rrit se une kam qen e vogel)
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Free spirit Wed 23 May 2012 - 7:52

nuk i kam pas problem lartesite atehere, ndersa tani i kam pak frike
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Ariel Wed 23 May 2012 - 7:54

Kena pas bo gara noti deri ke bovat ku ishte kufiri i varkave...tani kam frike aq larg.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga il conte Wed 23 May 2012 - 10:00

Kur luaja me valzat burri me gruan...........hahhahah ...tani kam frike ti bej se bej ndonje te pabere..........hahahaha
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga dajti modh Wed 23 May 2012 - 10:33

kur gjuaja me llastiqe je farewww je farewww pa pa pa cfare nishoni qe kam pas Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! 1319913934 [Ok]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 23 May 2012 - 18:15

Flija ne mengjes deri vone, kak disa vjet qe nuk flej ne mengjes pas ores 7 max[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Ariel Wed 23 May 2012 - 21:17

akrobacira kudo...po tani sma mban se thyej kockat hahahaha

zhyteshim kush e kush mblidhte me shume gaforre dhe yje deti...dhe yjet i vinim neper trup per zbukurim packa se leviznin...
tani vdes dhe si bej me...kam frike.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Anakonda Thu 7 Jun 2012 - 4:40

tashi nuk ngacmoj me gocat sic beja dikur(se rrija si pun cuni)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Arabela Fri 15 Jun 2012 - 8:14

KingiaBurrel shkruajti:tashi nuk ngacmoj me gocat sic beja dikur(se rrija si pun cuni)
[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Anakonda Fri 15 Jun 2012 - 19:42

tani bej gjithshka;dhe nuk kam frik nga pasojat qe mund te bien mbi mua

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?! Empty Re: Cilat jane ato gjera, qe i keni bere kur ishit femije, por qe tani keni frike ti beni?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi